В Америці зняли фільм про Джамалу та війну в Україні

Джамала
“Голос Америки” створив документальний фільм про Джамалу та війну в Україні — “Джамала: Пісні Свободи”, світова премʼєра якого відбулася у другу річницю повномасштабного вторгнення росії.

”24 лютого 2022 року – це старт того, що є моєю боротьбою”, – каже співачка. Фільм починається з того, що за допомогою ексклюзивних кадрів із телефону Джамала демонструє події, які відбувалися у перші години повномасштабного вторгнення росії в Україну. Журналісти ніби спостерігають за Джамалою протягом всього документального кіно, фільмуючи всі події та наслідки війни в Україні, яка триває вже два роки.

Джамала

”Це документальне кіно не про мене — воно про нас, про кожного з нас. У кожному кадрі цього фільму — те, що переживають українці вже два роки. Тут про історію з початку повномасштабного вторгнення росією, про ці два роки втрат, болю, страждань, очікувань та невизначеності. Але водночас цей фільм — про нашу відчайдушну боротьбу за свою свободу. Кожен з нас, на своєму місці, намагається робити все залежне, щоб пришвидшити нашу перемогу. Донатимо, збираємо кошти, волонтеримо, рятуємо, відбудовуємо, захищаємо… і ми обов’язково переможемо!” — говорить Джамала.

У стрічці можна побачити зняті безпосередньо журналістами американської служби відео в Україні у таких містах, як Буча, Ірпінь та Київ. Також журналісти вирушають зі співачкою за кордон, де вона виступає на світових майданчиках, таких як Євробачення у Ліверпулі, у Нью-Йорку на GLobal citizens, Kennedy Center honors у Вашингтоні та інших, збирає кошти на допомогу Україні та розповідає світові про свою Батьківщину.

На думку співачки, ця стрічка може стати на один рівень з іншими документальними стрічками про війну, зокрема “20 днів у Маріуполі” та “Довга доба”.

“Коштовність цього фільму у тому, що це не художнє кіно про мене, а вони [журналісти “Голосу Америки”] дійсно постійно спостерігали. Я не згадаю навіть, коли там були камери. Це дійсно спостереження за мною під час активних дій допомоги”, — додає Джамала.

Джамала

“З початком війни в Україні Джамала стала дійсно одним із провідних облич країни та одним із політичних адвокатів Української справи”, — висловив свою думку про Джамалу у фільмі Дін Вулетіч, історик пісенного конкурсу Євробачення.

“Той факт, що Джамала може зустрічатися з міжнародною аудиторією на концертах, з політиками та говорити власним голосом, насправді є надбанням для світу, для демократичного співтовариства націй”, — додає Орися Луцевич, керівниця Українського форуму в Chatham House.

Читайте також

Вау! Джамала і Spotify до 8 Березня створили світовий плейлист пісень українських жінок-артисток

Вау! Джамала і Spotify до 8 Березня створили світовий плейлист пісень українських жінок-артисток

Джамала розповіла про друга, який загинув на війні

Джамала розповіла про друга, який загинув на війні

Фото: пресслужба

Антон Птушкін зняв фільм
Попередній матеріал

Антон Птушкін зняв свій перший повнометражний фільм «Ми, наші улюбленці та війна»

Лишайся онлайн
Наступний матеріал

Пліч-о-пліч з героями на кіноекрані: захопливий трейлер скрінлайфу «Лишайся онлайн»

Новини партнерів