Каблучки з діамантами від «Ювелір Капітал» як запорука гарного настрою щодня

Ювелір Капітал
Коли мова заходить про коштовності, перше, що спадає на думку — звичайно, це діаманти.

Адже тільки вони здатні не просто подарувати радість, але й впевненість в собі. А якщо цей магічний камінчик буде виблискувати на вашому пальчику в одній з цих прекрасних каблучок, куплених тут — то захопленню не буде меж. 

Тож давайте розберемося, як вибрати діамантову каблучку так, щоб вона дійсно приносила радість та натхнення кожного разу, коли її вдягаєш.

При покупці каблучки з діамантами потрібно враховувати декілька моментів.

  1. По-перше: це має бути прикраса для урочистостей чи для душі?
  2. По-друге: це має бути лише діамант чи можуть бути присутні інші камінчики?
  3. По-третє: з чим ви будете носити каблучку? Може, це початок зібрання неперевершеного діамантового гарнітуру?

Окрім того: це має бути подарунок?

Якщо це подарунок, то для кого він і з якої нагоди? Для дівчини на заручини? Чи для дружини на якусь романтичну дату? Чи, може, для дуже близької людини — матері, сестри, невістки, племінниці? Чи, може, для похресниці або хрещеної? І вже від цього буде залежати вибір і по дизайну, і по зовнішньому вигляду, ну і, звичайно, по вартості, адже каблучки з діаматом — це не тільки фантастично красиво, але, крім того, спосіб виразити своє ставлення, почуття у вартісному еквіваленті, водночас нікого не образивши — оскільки не існує в світі жінки, котра б образилась на такий неперевершений подарунок чи змогла би відмовитися від нього!

А є ще один досить важливий нюанс — з якого матеріалу має бути каблучка — чи це буде біле, чи червоне золото? Чи може два метали одразу? Чи воно буде з родієвим покриттям, чи ні?

Як бачимо, є дуже багато важливих моментів, на котрі потрібно звертати увагу при виборі такої досить дорого вартісної прикраси як діамантова каблучка. Але рухаємося далі.

Як вибрати і купити каблучку з діамантом та не помилитися?

Насамперед потрібно обрати «правильного» продавця, котрий буде гарантувати якість та безпечність придбання, оскільки саме вироби з діаманти найчастіше піддають фальшуванню замінюючи коштовне каміння на підробку.  Інтернет-магазин “Ювелір Капітал” не просто гарантує якість — він надає усі сертифікати, усі прикраси апробовані Державною Пробірною Палатою України. І як бонус, хоч це і не передбачено законодавством — у разі, якщо прикраса не сподобалась чи не підійшов розмір є можливість обміну прикраси. І тепер найцікавіше!

Яка ж вона має бути най-най-найкраща для вас діамантова каблучка? Це може бути репліка, що навіяна колекціями Альгамбра, чи однією з колекції Тіффані. Це може бути флористична класика з одним величеньким діамантом, котра особливо актуальна для заручин, а може бути сяюча доріжка із декількох камінчиків, що так ніжно обіймає пальчик. Вона може бути делікатна та тендітна, а може бути дуже масивна та виразна. Модернова чи класичного «діамантового» дизайну. Діамант може виступати соло, а може у дуеті з іншими камінчиками — смарагдами, рубінами, сапфірами, муассанітом, танзанітом чи топазом! Тут все залежить від бажання та фінансових можливостей,  адже ціни коливаються від 120 доларів до декількох тисяч доларів. І ось саме зараз буде потрібна дійсно кваліфікована консультація і допомога, котру ви зможете отримати тут.

Лайфхаки для носіння

Хотілося б дати ще декілька порад стосовно того, як носити ці прекрасні каблучки з діамантами, щоб не вийшло, як у тій приказці: вміла готувати та не вміла подавати.

По-перше — діамантова каблучка «егоїстка» і любить виступати соло, особливо якщо це цілий перстень з великими помітним камінцем, або на прикрасі присутні два види коштовних камінчиків — інакше прикраси просто «загубляться» серед інших.

По-друге — чи носити її щодня? На жаль, це не завжди доречно, особливо для великих помітних каблучок. Виключення складають лише моделі у вигляді лаконічних тоненьких «доріжок», або класичного мінімалістичного дизайну, або ж каблучки подаровані на заручини — їх можна носити разом з обручкою — єдина умова — діамант не має бути дуже великим — на кожен день це не комільфо!

По-третє — на якому з пальчиків носити цю неймовірну красу? Якщо каблучка подарована на заручини — можна разом з обручкою, також буває разом з обручкою носять і «доріжки» подаровані чи куплені з нагоди якоїсь дати подружнього життя. Взагалі каблучки з діамантами не рекомендують носити тільки на мізинчику та великому пальчику, оскільки це вважається поганим тоном та ознакою поганого смаку. Тоненькі мінімалістичні — краще одягати на безіменний, із діамантами середнього розміру — на середній пальчик. А вже великі, помітні з гарною вставкою — на вказівному. І пам’ятаймо — діамантова каблучка полюбляє самотність! Хоча допускається комбінування прикраси з іншою ювеліркою, але лише за умови гармонічного сусідства та естетичного поєднання.

Підсумуємо: каблучку з діамантом можна носити щодня — або у тандемі с обручкою, або у вигляді самостійної прикраси лише за умови «скромного вигляду», яскраві великі прикраси — лише для особливих днів та урочистостей — не обов’язково щодня «вигулювати» весь свій діамантовий арсенал.

І на завершення ще хотілося звернути увагу на те, як потрібно доглядати за цієї неймовірної красою.

Для того щоб діаманти тішили вас багато років вони, як і усе, потребують догляду та правильного носіння.

  • Не рекомендується носити каблучки з діамантами під час заняття спортом, фітнесом, плавання у басейні.
  • Не рекомендується піддавати будь-які прикраси з діамантами впливу агресивних реагентів — мийних засобів, що містять хлор, аміак, кислоти — вони можуть просто пошкодити коштовність і вона втратить свій неймовірний блиск та красу.
  • Не рекомендується виконувати будь-яку фізичну роботу з діамантовою каблучкою на пальчику — можна завдати механічних пошкоджень як оправі, так і самому камінчику.
  • Каблучки, як і усі прикраси, періодично потрібно чистити, і це можна зробити самостійно, за допомогою м’якенької щіточки та  ледь теплого легкого мильного розчину, а можна віддати ювеліру.
  • І чи не найголовніше: хоча би раз у рік потрібно перевіряти надійність фіксації камінчиків у прикрасі, і для цього її потрібно відносити до професійного майстра-ювеліра.

Бажаємо вам втілити свою мрію та зайти «свою» діамантову каблучку!

Читайте також

Купуємо одяг в інтернеті: правила та поради

Купуємо одяг в інтернеті: правила та поради

Як доглядати за шкірою в 20, щоб з роками кожен твій вік був улюбленим

Як доглядати за шкірою в 20, щоб з роками кожен твій вік був улюбленим

Mary Kay
Попередній матеріал

Як доглядати за шкірою в 20, щоб з роками кожен твій вік був улюбленим

KAZKA
Наступний матеріал

«Зовсім не зайві кіло»: солістка KAZKA знялась у боді і шкіряному корсеті

Новини партнерів