Viva! Переможці їдуть до Латвії

"Viva! Переможці" їдуть до Латвії
Соломія Вітвіцька разом із ветеранами АТО, Іванною Слабошпицькою та Світланою Тарабаровою презентує проект "Переможці" у Ризі.

5 листопада у Ризі, у Військовому музеї відбудеться презентація соціального мультимедійного проекту ТСН та журналу Viva! "Переможці". Експозицію буде відкрито до 9 листопада. Вхід вільний. Презентація у Латвії продовжить подорож виставки світом.

"Переможці" вже успішно побували у Торонто, Брюсселі та Лурді, а також 9 містах України.

До Латвії проект "Переможці" запросило посольство України в Латвії (Надзвичайний та повноважний посол Євген Перебийніс). Виставка пройде під паторонатом Міністерства оборони та Міністерства охорони здоров'я Латвії за підтримки Міжнародної авіакомпанії України, Privatbank Latvija, Reģionālāinvestīciju banka, Olainfarm. До Риги також приїдуть учасники проекту, герої з протезами Олексій Замирко, Олександр Швецов та Віктор Кардаш. До "переможців" приєдналися головний редактор журналу Viva! Іванна Слабошпицька, співачка Світлана Тарабарова, а також автор відеоарту проекту Віталій Панасюк.

На презентації в Ризі можна буде почитати англомовний випуск благодійного журналу "Viva! Переможці", який розповідає історії поранення та життя учасників проекту .

Viva Переможці їдуть до Латвії

Viva Переможці їдуть до Латвії

Телеведуча Соломія Вітвіцька та герої проекту "Viva! Переможці"

Головний редактор журналу Viva! Іванна Слабошпицька

Співачка Світлана Тарабарова

Всі кошти від продажу журналу Viva! П'ять українських протезистів на кошти, зібрані від продажу спеціального випуску журналу Viva! Навчання, організоване Українсько-канадським фондом міжнародної підтримки, продовжиться і наступного року. У лютому 2017 року Канаду відвідає наступна група українських протезистів.

Благодійники, які запрошували проект до різних міст України, також не залишилися осторонь благодійних ініціатив проекту, забезпечивши встановлення спортивних протезів двом бійцям із Тернопільської та Черкаської областей.

Проект "Переможці" складається з фотосесії відомого українського фотографа Олександра Мордерера та арт-директора Тетяни Рубльової, відеобекстейджу, серії сюжетів Соломії Вітвіцької, а також спеціального випуску журналу Viva!

" Переможці" розповідають історії бійців АТО та жінки-волонтера, які втратили частини тіла під час бойових дій на сході країни, але не втратили духу. Вони розпочали нове життя і своїм прикладом надихають тисячі українців.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах: Viva! у Facebook і ВКонтакті

команда проекту Переможці
Попередній матеріал

Соломія Вітвіцька разом із героями АТО презентують проект "Переможці" на МЗС Open Air 2016

"Viva! Переможці" їдуть до Латвії
Наступний матеріал

"Viva! Переможці" їдуть до Латвії

Новини партнерів