Марта Адамчук провела свій сольний концерт «Історія» та долучилася до підтримки бійців

Марта Адамчук
У столичному Caribbean Club відбувся другий сольний концерт української співачки Марти Адамчук. Це був вечір щирої музики, живих емоцій і тепла, який об’єднав слухачів навколо головного – сили пісні.

Марта представила програму, що стала продовженням її творчого шляху та водночас особистою розповіддю, сповненою світла й внутрішньої сили. Глядачі почули як уже улюблені композиції, так і прем’єри, що вперше пролунали зі сцени.

Атмосфера вечора була особливою – зал наповнився вдячністю, енергією та співпереживанням. У кожній пісні Марта проживала свої історії разом із публікою, створюючи відчуття єдності. На концерт завітали зіркові друзі: Надія Матвєєва, Еліна Мбані, Сергій Перман, Уляна Шуба, Diana Gloster, Олена Мозгова, Олексій Гончаренко, Катерина Нікітіна, Міла Нітіч та інші.

Читайте також
Як зробити Геловін незабутнім: найкращі ідеї декору, костюмів і страв у фото
Як зробити Геловін незабутнім: найкращі ідеї декору, костюмів і страв у фото
Світлана Тарабарова: «Нещаслива мама не зробить дітей щасливими»
Світлана Тарабарова: «Нещаслива мама не зробить дітей щасливими»

Особливим моментом став початок концерту. Разом з Мартою на сцену вийшов український військовий, музикант Мойсей, аби разом виконати її новий трек «Історія». До співачки також приєдналися зіркові гості: TAYANNA та KADNAY.

«Цей концерт був для мене особливим. Кожна пісня була прожита разом з глядачами, я відчула шалену підтримку. Але найбільш цінним є те, що ми змогли зробити щось важливе для наших героїв», – поділилася Марта Адамчук.

У програмі прозвучали пісні «Колія», «Палає», «Рожевий туман», а також інші відомі роботи у супроводі живого бенду.

Частина коштів з продажу квитків була передана на підтримку підрозділу, в якому служить Мойсей.

Читайте також
Від комедійної лиходійки до оскарівської фаворитки: 6 найкращих ролей Роуз Бірн
Від комедійної лиходійки до оскарівської фаворитки: 6 найкращих ролей Роуз Бірн
Що я зрозумів за 10 років у шоубізнесі: Герман Нєнов про українську сцену
Що я зрозумів за 10 років у шоубізнесі: Герман Нєнов про українську сцену

Я не залізна
Попередній матеріал
Київська премʼєра «Я не залізна» – чорна комедія про жіночу лють і вигоряння
Новини партнерів