Небайдужі організували толоку в новому будинку родини Переможця Віктора Кардаша

Віктор Кардаш
Натхненні доброю справою й небайдужі, знайомі і незнайомі люди зібралися 6 жовтня, щоб допомогти ветеранові АТО Віктору Кардашу поприбирати в саду та допомогти в облаштуванні його нового будинку біля Києва.

Толоку у Кардашів організували ведуча «ТСН», куратор Соціального мультимедійного проекту «Переможці» Соломія Вітвіцька та креативний продюсер телеканалу «1+1» Анатолій Ярема. Вони повірили в силу Фейсбук-спільноти й розмістили на своїх сторінках у соцмережі публікації з проханням долучитися до доброї справи особисто або ж допомогти матеріально.

Віктор Кардаш – учасник Соціального мультимедійного проекту «Переможці», ветеран АТО.

Читайте также

До мурашек: видео о том, как создавался проект "Viva! Переможці"

До мурашек: видео о том, как создавался проект "Viva! Переможці"

Спецвипуск "Viva! Переможці": Віктор Кардаш

Спецвипуск "Viva! Переможці": Віктор Кардаш

2015го року на полігоні на Донеччині йому вибухом відірвало ногу. Проте, як кажуть, немає добрих новин без поганих. У шпиталі він зустрів кохану Ольгу. Вона прийшла провідати пораненого морського піхотинця, оскільки у неї і брат, і батько теж військові. Незабаром Віктор та Ольга побралися, і в них народився маленький Матвійчик, якому днями виповнилося 8 місяців.

Родина героя АТО Віктора Кардаша позує для фото

Він – з Миколаєва, вона – з окупованої Луганщини, тож після весілля молоде подружжя вирішило залишитися жити в Києві. На соціальні виплати, отримані за поранення, родина придбала недобудований будинок в Ірпіні. Відразу було зрозуміло – роботи буде багато. Допомогти вирішили Соломія Вітвіцька та Анатолій Ярема, які й зорганізували толоку.

Сім'я Кардашів стоїть на подвір'ї нового будинку

Герой проекту

Зусиллями небайдужих людей вже вдалося впорядкувати подвір’я, але залишається ще велика частина роботи, пов’язана із ремонтом та облаштуванням будинку. Тож, ймовірно, подібні толоки будуть проводити ще. А поки що організатори закликають усіх, хто має змогу, допомогти родині Переможця фінансово та долучитися до етапу будівництва будинку, аби Новий рік Кардаші зустрічали вже не на зйомній квартирі, а у своєму новому затишному помешканні, про яке вони так мріяли.

Учасники толоки разом із ведучою ТСН Соломією Вітвіцькою прямують до нового будинку героя проекту

Герой проекту

Герой проекту

Учасники толоки займаються прибиранням біля нового будинку ветерана АТО Віктора Кардаша

Герой проекту

«Якщо Ви можете долучитися до облаштування будинку родини Переможця Віктора Кардаша, переказуйте будь-яку суму на картку Анатолій Єрема (Anatoliy Yerema) Приват 4731 1856 0188 0054, бо він займатиметься закупівлею будматеріалів, або ж будемо раді вашим рукам і часу, думаю, ще будуть такі толоки в майбутньому!» - звернулася до всіх небайдужих на своїй сторінці у Фейсбук ведуча «ТСН» Соломія Вітвіцька.

Соціальний мультимедійний проект «Переможці» - спільна ініціатива команди «Телевізійної служби новин» телеканалу «1+1» та журналу Viva! Проект «Переможці» - це і вражаючі фото, створені Олександром Мордерером і Тетяною Рубльовою, і відеоарт з неймовірними кадрами зі знімального майданчика, і цикл сюжетів новин ТСН, і спеціальний благодійний випуск журналу VIVA! Переможці. Герої проекту – люди з необмеженими можливостями, ветерани АТО, які втратили кінцівки, але не втратили силу духу, ставши для мільйонів людей в усьому світі символом незламності й свободи, прикладом того, як потрібно любити життя, перемагати біль і обставини і впевнено йти вперед попри все і всупереч усім негараздам.

Cooper Phillip & Chaz Mason
Предыдущий материал

Cooper Phillip & Chaz Mason: звездная вокалистка из Голливуда едет в Киев

Оля Полякова
Следующий материал

Для Оли Поляковой во Дворце спорта строят тронный зал

Новости партнеров