Етнофестивалю «Країна Мрій» виповнюється 20 років. Олег Скрипка оголосив дату проведення

Країна Мрій
На сьогодні «Країна Мрій» є найбільшим етнофестом та найдавнішим музичним фестивалем, що безперервно проходить в Україні з 2004 року.

Засновник та ідейний натхненник Міжнародного етнічного фестивалю «Країна Мрій», музикант, композитор та промоутер українського фольклору Олег Скрипка на своїй сторінці в Instagram опублікував відео з анонсом фестивалю, назвав дату та місце проведення, а також оголосив конкурс серед виконавців етнічної музики.

Ювілейний фестиваль пройде на території Національного Ботанічного саду ім. М.М. Гришка та триватиме три дні у вихідні з 21 по 23 червня.

Країна Мрій

За 20 років проведення етнофестиваль «Країна Мрій» став справжнім культурним явищем, впливовим та вагомим важелем відродження національної ідентичності, який зіграв важливу роль у популяризації української культури та фольклору, особливо серед молоді, виступив провідником ідей екології, свободи мислення та творчої думки.

Двадцять років поспіль команда утверджує українську національну самобутність, презентує кращі взірці української й світової музики, музично-ярмаркове різномаїття, народні ремесла, паради вишиванок, автентичні майстеркласи, етнічні кухні, дитячу і козацьку галявини, книжкові вернісажі, майданчик бандуристів та інші оригінальні рішення та активності. Багато зроблено й планується в налагодженні культурних звʼязків між країнами світу. Саме на «Країні мрій» був започаткований тренд масових гулянь у вишиванках всією родиною та масового співання гімну України.

«Цього року ми маємо залучити ще більше молоді на наш етнофест. Бо саме вона і є провідником наших прагнень і традицій, нашого культурного коду у майбутнє. Тож мусимо переказати їй естафету мрій і самоусвідомлення задля збереження нації, – розповідає Олег Скрипка. – "Країна Мрій" гартує сьогодення, підносить сили і здоровʼя, натхнення і нескорений вкраїнський дух! Це свято тих, хто мріє, тих, хто творить і тих, хто прагне відчути безмежність Всесвіту Мистецтв. Єднайтеся із нами в подорожі у світ безмежних мрій, музик чудесних, вогненних почуттів».

Програма фестивалю «Країна Мрій» у 2024 році

Цього року фестиваль пройде в форматі затишного родинного свята, безліч активностей буде орієнтовано на молодь. Але розваги та цікавинки заплановані як для дітлахів, так і для гостей поважного віку. Велика увага в програмі фестивалю буде приділена військовим. Задля потреб армії Благодійний фонд Олега Скрипки «Країна Мрій» проведе спеціальні збори, аукціони та інші активності.

Для захисників та захисниць, а також дітей до 10 років вхід на фестиваль традиційно буде безплатним.

На фестивалі гостей чекають виступи українських та закордонних виконавців різних музичних жанрів, насичені майстеркласи, виставки мистецтва, театральні постановки, покази та багато інших активностей.

Країна Мрій

Локація етнофесту міститиме кілька великих повноцінних сцен живої музики, а ще різноманіття майданчиків, закапелків, майстерень танцю, музики та співу. Для дітлахів буде обладнана окрема галявина, де малеча зможе захоплено бавитись в народні українські ігри та забави. Чоловіки зможуть випробувати сили в мужніх козацьких розвагах та потішити свій дух в герцю – поєдинку українських козаків.

На електронній сцені заплановані виступи етно ді-джеїв та колаборації з етномузикантами.

Країна Мрій

У межах фестивалю відбудеться ярмарок традиційних та крафтових виробів народних промислів та ремесел, майстерня ремесел, де кожен матиме змогу спробувати себе як коваль, гончар, різьбар, вишивальниця, ткаля та багато інших.

Країна Мрій

Декілька локацій буде присвячено живій традиційній українській кухні.

Повна програма фестивалю, вартість вхідних квитків та місце продажу будуть оголошені згодом.

Країна Мрій

Читайте також

3 найкращі події весни. Куди варто сходити у квітні і травні

3 найкращі події весни. Куди варто сходити у квітні і травні

Гід фестивалем «Книжкова країна»: що цікавого буде і хто з зірок долучиться до події

Гід фестивалем «Книжкова країна»: що цікавого буде і хто з зірок долучиться до події

Фото: пресслужба

Гід фестивалем «Книжкова країна»: що цікавого буде і хто з зірок долучиться до події
Попередній матеріал

Гід фестивалем «Книжкова країна»: що цікавого буде і хто з зірок долучиться до події

Без Обмежень
Наступний матеріал

Вперше в історії гурту: «Без Обмежень» вирушили в акустичний тур

Новини партнерів