Вперше в Україні: МАН і ТРЦ Gulliver запрошують до наукового цирку

Вперше в Україні: МАН і ТРЦ Gulliver запрошують до наукового цирку
З 28 листопада Музей науки МАН разом із торгово-розважальним центром Gulliver запускають перший в Україні науковий цирк. Вхід безоплатний за умови попередньої реєстрації.

Програма цирку складається з двох частин. Перша — наукове шоу «Атом у дії», що демонструє цікаві перетворення побутових предметів і розкриває таємниці відомих фокусів. Друга — вільний огляд експонатів і взаємодія з ними у власному темпі. Наприклад, тут відвідувачі більше дізнаються про природу оптичних ілюзій.

«Попередній досвід інтерактивного музею показав неймовірний попит на цікаву науку, і ми щасливі анонсувати новий науковий формат, який буде доступним для наших відвідувачів уперше в Україні. Тим паче скоро різдвяні свята та зимові канікули, тому запрошуємо всіх проводити час разом, пізнаючи цікаву науку», — прокоментувала відкриття наукового цирку директорка з маркетингу ТРЦ Gulliver Катерина Жураківська.

Директорка Музею науки МАН Марія Дуброва розповіла, що перша частина програми збурює емоції, а друга дає змогу осмислити інформацію. «Ця виставка унікальна за своїм контентом і подачею. Ми з Музеєм науки плануємо обʼїхати з нею ще близько 10 міст України протягом року», — розповідає вона.

Відвідати науковий цирк можна безоплатно за умови попередньої реєстрації. Для цього перейдіть за посиланням, виберіть подію в календарі, заповніть форму реєстрації та натисніть «Забронювати».

Науковий цирк працюватиме до кінця січня на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver. Адреса: Спортивна площа, 1-А. Час роботи: з 12:00 до 17:00. Понеділок і вівторок — вихідні.

Для безпеки відвідувачів на території комплексу є укриття — на паркінгу Р-1.

Читайте також

Зникли безвісти: Ігор Ласточкін потролив Влада Яму та Олега Винника

Зникли безвісти: Ігор Ласточкін потролив Влада Яму та Олега Винника

У Києві відбулася церемонія нагородження Всеукраїнської премії Тато року-2023. Хто переміг?

У Києві відбулася церемонія нагородження Всеукраїнської премії Тато року-2023. Хто переміг?

Кабаре
Попередній матеріал

Кабаре в Києві: Молодий театр, Олена Коляденко та Freedom ballet презентують бродвейський мюзикл

гуллівер
Наступний матеріал

Пролий світло на Чорну п'ятницю: ТРЦ Gulliver конвертує в донат покупки відвідувачів

Новини партнерів