ONUKA їде з концертними шоу до Варшави і Берліна: частина коштів піде на відновлення Чернігова

ONUKA
Український електро-фольк гурт ONUKA приїде до Варшави й Берліна з концертними шоу.

Виступ у польській столиці відбудеться 14 листопада в клубі Progressia. Концерт у Берліні пройде 15 листопада в легендарному театрі Admiralspalast. Це будуть особливі вечори для всіх українців та прихильників ОNUKA в Європі.

Останнього разу гурт приїжджав до Варшави в межах європейського туру після участі ОNUKA у гранд-фіналі Євробачення у 2017 році. 2022 року Ната повертається до столиці Польщі. 14 листопада вона не тільки виступить, а і зустрінеться з усіма охочими в Українському домі у Варшаві, розкаже про свій фонд та збере історії українців. Під час зустрічі як українці, так і поляки зможуть поділитися власними архівними фото з телефонів та спогадами про улюблені міста України. Для участі в події необхідно зареєструватися тут.

Берлінський концерт гурту відбудеться в культурному центрі міста — у театрі Admiralspalast, що має багату історію. Відкритий в 1910 році, він — один із небагатьох розважальних закладів міста, що зберігся з довоєнних часів.

За 2 години до концерту у фоє Admiralpalast проходитиме імпровізована фотовиставка «Твоє місто». На ній українці разом із німцями «оживлять» зруйновані міста країни за допомогою кадрів зі своїх телефонів. Долучитися до формування експозиції можна за посиланнямТакож у фоє встановлять мапу України. На ній кожен зможе відмітити своє рідне місто.

ONUKA

ONUKA постійно піднімає соціально важливі питання: екологічні проблеми, наслідки Чорнобильської аварії, права людей та тварин. Зокрема на початку 2022 року Ната побувала в експедиції на півночі України в межах документального проєкту «Запал». Вона вирушила в Чорнобильську зону, аби записати унікальні пісні самоселів.

Від початку повномасштабного вторгнення росії ONUKA стала амбасадоркою благодійного фонду «Це моє місто». Організація займається адресною допомогою громаді старовинного українського міста Чернігів, рідного для співачки. Частину коштів із кожного концерту Ната спрямовує на відновлення архітектури Чернігова та потреби містян.

Саме тому зараз ONUKA виступає з благодійною метою по всьому світу, зокрема провела мінітур по США, зіграла в Португалії, Франції, Естонії, Румунії та Молдові. Достатньо причин, щоби запланувати на вечори 14 та 15 листопада концерт ONUKA, чи не так?

Читайте також

ONUKA допомогла зібрати 1 000 000 гривень на допомогу Україні

ONUKA допомогла зібрати 1 000 000 гривень на допомогу Україні

Топ-5 детективних серіалів, від яких неможливо відірватися

Топ-5 детективних серіалів, від яких неможливо відірватися

Фото: Michael Fedorak, Yuri Gryaznov

Я, війна і пластикова граната
Попередній матеріал

Театральна прем’єра «Я, війна і пластикова граната» (16+)

Kalush Orchestra
Наступний матеріал

Kalush Orchestra стануть спеціальними гостями MTV EMA 2022

Новини партнерів