Fantasy рок-опера «Орфей і Еврідіка назавжди» на сцені Театру на Подолі

Орфей і Еврідіка назавжди
Феєричне шоу fantasy рок-опера «Орфей і Еврідіка назавжди» відбудеться на сцені Театру на Подолі. Вистава, яка з аншлагом пройшла у країнах Сходу та підкорила глядачів Дубайської опери, тепер в Україні.

27-28 грудня в Театрі на Подолі відбудеться феєричне шоу — Fantasy рок-опера «Орфей і Еврідіка назавжди», створена на авторську музику та оригінальну ідею композитора Михайла Брунського.

Нова постановка є інтерактивною трансформацією рок-опери «Орфей і Еврідіка назавжди», яку глядач вже міг бачити в оперних театрах України. Це неперевершена сучасна вистава з ексклюзивними інтерактивними декораціями та новітніми технологіями об’ємного відеоконтенту.

Взаємодія акторів з об’ємним відеозображенням протягом всього дійства створює ілюзію казкового простору та занурює глядача в давньогрецьку міфологічну історію кохання напівбога Орфея та лісової німфи Еврідіки. Сучасний креативний відеоконтент здивує глядача та посилить емоційність сприяття дії.

Фото: orpheusforever.com

Автор музики — український  композитор, Заслужений артист України Михайло Брунський — збагатив матеріал різноманітними музичними стилями, які з одного боку посилюють динаміку вистави та сучасність музичного шоу, а з іншого — дозволяють відчути всю повноту можливостей звуку.

Під час запису музики було задіяно симфонічний оркестр, академічний хор та DJ. Окрім музичних стильових симбіозів, різноманіття голосів є також справжньою родзинкою опери. У спектаклі зібрані сім унікальних голосів – від найвищого чоловічого tenor altino до найнижчого bas profundo.

Група талановитих та відомих українських поетів працювала над текстами опери, створюючи оригінальний продукт не тільки для українського глядача.

Вистава складається з 21 музичної композиції та двох актів з антрактом. Тривалість шоу — 1 година 50 хвилин. Музичні номери: всі пісні виконуються англійською. Голоси: Tenor-Alto, Bas-Profundo, Baritone-Tenor, Mezzo-Soprano, Soprano, Alto і dramatic Alto.

Склад проекту:
• Солісти — 9 осіб: Оповідач, Орфей, Еврідіка, Князь Темряви, Фатальна Фортуна і Фортуна Щастя, Ангел, Амур, Голос сумління Князя Темряви.
• Балет-анімація — 6 осіб.

Антон Лирник, Лилия Ребрик
Предыдущий материал

Любовные письма Антона Лирника и Лилии Ребрик

Новорічний Штраус-концерт
Следующий материал

ХII "Новорічний Штраус-концерт"

Новости партнеров