Тіна Кароль

Тіна Кароль
Повне ім'я:
Тіна Кароль
Дата народження:
25 янв 1985 року
Місце народження:
Оротукан, Магаданська область, РРФСР, СРСР
Професії:
Співачка, актриса, солістка ансамблю пісні та танцю Збройних сил України, Заслужена артистка України
Найкращі роботи:
Пісні "Вище хмар", "Show Me Your Love", "Ніченька", "Шиншилла", "Ми не залишимося друзями"
Соцмережі зірок:

З юних років співачка прагнула творчого розвитку, відвідуючи музичну школу, а потім, вступивши до Київського вищого музичного училища. Широка публіка вперше почула голос Тіни Кароль на відомому фестивалі «Нова хвиля 2005». Варто зазначити, що до участі в конкурсі Тіна двічі брала участь у передачі «Караоке на Майдані», і в обох випадках зазнала невдачі. Але в Юрмалі гідно оцінили талант співачки і, крім другого місця, вона отримала особливий приз примадонни російської естради Алли Пугачової. На отримані гроші було знято дебютний відеокліп «Вище хмар», який започаткував професійну кар'єру співачки.

Сходження на зірковий Олімп юний Кароль було досить стрімким та супроводжувалося численними успіхами. Так, перший студійний альбом «Show me your love» став золотим, а з однойменною композицією «Show me your love» Тіна представляла Україну на пісенному конкурсі «Євробачення» в Афінах у 2006 році. Незважаючи на те, що на міжнародній арені співачка посіла лише сьоме місце, на батьківщині популярність Тіни лише зростала: її новий альбом «Ноченька» також отримав «золотий» статус.

З кожним роком творчість співачки привертає все більше уваги, бо дивує та радує новими напрямками. Тіна Кароль двічі здобула перемогу в номінації «Краща телеведуча розважальної програми» телевізійної премії «Телетріумф», а також отримала звання «Найкрасивіша жінка України» за версією журналу Viva! у 2008 та 2009 роках. Спільно з Сергієм Лазарєвим та дуетом «Алібі» була ведучою популярного шоу «Майдан&rquo;, а з осені 2012 року стала тренером у вокальних проектах телеканал 1+1 «Голос. Діти» та «Голос країни 3».

Тіна Кароль була одружена з музичним продюсером Євгеном Огіром, з яким разом виховувала сина Веніаміна. У шлюбі пара прожила п'ять років. 2013 року чоловік Кароль помер від раку шлунка. Про цю дивовижну жінку багато хто говорить із захопленням, і це не дивно, адже вона довела, що може вистояти навіть у найскладніших життєвих ситуаціях, і продовжувати не лише життєвий, а й творчий шлях.

У 2014 році Тіна Кароль порадувала шанувальниками новими хітами «Пам'ятаю», «Життя триває», а також фільмом «Сила кохання та голосу», в основу якого лягло однойменне шоу.

22 січня 2017 року президент України Петро Порошенко надав Тіні Кароль звання «Народна артистка України».

У березні 2017 року Тіна Кароль стала володаркою титулу «Найкрасивіша жінка» за версією премії «Viva! Найкрасивіші-2017». Для співачки це вже третя перемога у престижній номінації журналу Viva!

Новини партнерів