Сергій Бабкін

Сергій Бабкін
Повне ім'я:
Сергій Бабкін
Дата народження:
7 ноя 1978 року
Місце народження:
Харків, УРСР
Професії:
Музикант, актор, автор та виконавець власних пісень, учасник гурту «5'nizza».
Найкращі роботи:
Альбоми «УРА!», «БІС!», «Мотор», «Зблатнулося», «Зовні і всередині», «Сергіївна»; сингл «СН.Г.!»; фільми «Російське», «День радіо», «Відторгнення»
Соцмережі зірок:

Практично завжди на своїх концертах Сергій Бабкін виступає босоніж, часто наносить на обличчя грим «усміхненої людини». Екс-учасник гурту «5'nizza» почав сольну кар'єру в 2004 році, коли вийшов його перший альбом «УРА!», за яким пішли «БІС», «Син», «Мотор», «Амінь.ru» та багато інших.

Як говорить сам артист, він «у першу чергу, перш за все, всупереч усьому – актор, але ніяк не музикант, і вже тим більше не співак. Під час виконання своїх пісень він хоче показати глядачам міні-виставу, в якій слова – це текст персонажа.

У 2011 році Сергій Бабкін розпочав співпрацю з лідером групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарук. Український співак запросив його брати участь у новому проекті «Брюссель» спільно із Дмитром Шуровим, Максимом Малишевим, Петром Чернявським.

Сергій Бабкін відомий широкому глядачеві як театральний актор, який брав участь у виставах «Емігранти», «Павло І», "ЛюбоFF", "Хулія славлю!", "Чмо", «Наш Гамлет».

>

У 2017 році Сергій Бабкін взяв участь у популярному телепроекті "Танці зі зірками" на 1+1. 

Від першого шлюбу співак виховує сина Іллю. 2009 року одружується вдруге на Сніжані Вартанян, яка народила йому дочку Веселіну.

Новини партнерів