Ольга Сумська

Ольга Сумська
Повне ім'я:
Ольга Сумська
Дата народження:
22 авг 1966 року
Місце народження:
Львів, Українська РСР
Професії:
Актриса та телеведуча, Заслужена артистка України (1997), Народна артистка України (2009), лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (1996)
Найкращі роботи:
Фільми та серіали «Вечори на хуторі біля Диканьки», «Я — лялька», «Повернення мушкетерів, або Скарби кардинала Мазаріні», «Єфросинья», «Тіні незабутніх предків: Таємниці Мольфара», «Плакуча верба», «Іван Сива»; мюзикли «Попелюшка», «За двома зайцями»
Соцмережі зірок:

Акторська династія Сумських широко відома не лише на Західній Україні, а й по всій країні: старша сестра Ольги є провідною актрисою Театру імені Івана Франка, а також відомою телеведучою, а мати, Ганна Іванівна Опанасенко-Сумська. Заслужена артистка УРСР. У такій творчій сім'ї талант Ольги розвивався стрімко і незабаром був представлений широкому загалу глядачів.

Після закінчення у 1987 році КДІТМ імені І. К. Карпенка-Карого, Сумська стає актрисою Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки, на сцені якого зіграла у спектаклях «Самовбивця», «Скажені гроші& без камелій», «Ревізор», «Сон у літню ніч», «Неймовірний бал». Популярність і любов шанувальників Ользі Сумської принесла роль Роксолани в однойменному серіалі «Роксолана», а також у двох наступних частинах телесаги «Сходження на трон» та «Квітка імперії».

Краса Ольги Сумської не тільки в ідеальних рисах обличчя, неймовірній усмішці, стрункій фігурі: актриса вміло підкреслює дане їй природою за допомогою ексклюзивного одягу та прикрас. Сумська товаришує та співпрацює з багатьма українськими дизайнерами, серед яких «Marchi», «Nai Lu-na», «Julia Aysina». Аксесуари Ольга вибирає досить акуратно, і тому кожна її поява з новою сумочкою «Dolce & Gabbana» або «Louis Vuitton» фурор у поєднанні з оригінальними прикрасами, які досить часто Ользі дарує чоловік Віталій Борисюк. Чоловік актриси також неодноразово розповідав пресі про те, як смачно готує його дружина.

Від першого шлюбу з актором Євгеном Паперним Ольга виховує доньку Антоніну. Після розставання пари у 1990 році, у актриси розпочався роман із її нинішнім чоловіком Віталієм Борисюком, від якого Сумська народила доньку Ганну.

Новини партнерів