Ольга Полякова

Ольга Полякова
Повне ім'я:
Ольга Полякова
Дата народження:
17 янв 1984 року
Місце народження:
Вінниця, Українська РСР, СРСР
Професії:
Співачка та телеведуча
Найкращі роботи:
Альбом «Приходь до мене»; пісні та кліпи «Суперблондинка», «Мій милий хлопчик», «Шлепки», «Люлі», «Кохання-морква»; телебачення: Хто проти блондинок?, Привіт, декрет!
Соцмережі зірок:

Одна з найепатажніших і найвідоміших білявок українського та російського шоу-бізнесу Оля Полякова також відома шанувальникам, як «Суперблондинка в кокошнику». Полякова була провідною та учасницею безлічі телевізійних проектів та шоу, серед яких «Народна зірка», «Зірка+зірка», «Вишка», «Як дві краплі», «Світлі голови», «Світлі голови» , «Привіт, декрет!». Найбільшу популярність набуло шоу «Хто проти блондинок», в якому Ольга закріпила за собою образ розумної світловолосої красуні з гострим розумом.

Незважаючи на те, що Полякова відома українській публіці більше як ведуча телевізійних програм, Ольга спочатку прагнула успішної кар'єри співачки. Юна артистка закінчила музичну школу за класом фортепіано, музичне училище ім. Леонтовича за класом хорового диригування, а також Київський національний університет культури та мистецтв за класом естрадного вокалу; Ольга також є випускницею консерваторії імені П. І. Чайковського та має диплом оперної співачки. Діапазон голосу Полякової – 3 октави.

Найвідомішими синглами співачки стали пісні «Обійми мене», «Алло», яку Полякова виконала в дуеті з Людмилою Гурченко, «Кулька», «Люлі», «Шлепки» У 2012 році Ольга випустила хіт "Russian Style", який за популярністю побив рекорд навіть корейського виконавця PSY. На прохання південнокорейської звукозаписної компанії незабаром українська співачка зняла англомовну версію «Russian Style», після чого вирушила на гастролі до Сеулу.

У 2017 році Ольга Полякова взяла участь у популярному телевізійному проекті «Танці зі зірками».

Ольга Полякова одружена, виховує двох доньок - Марію та Алісу.

Новини партнерів