Нікі Мінаж

Нікі Мінаж
Повне ім'я:
Нікі Мінаж
Дата народження:
8 дек 1982 року
Місце народження:
Порт-оф-Спейн, Трінідад та Тобаго
Професії:
Співачка, репер, автор-виконавець та актриса
Найкращі роботи:
Сингли "Your Love", "Super Bass", "Massive Attack", "Right by My Side"
Соцмережі зірок:

Власниця пишних форм, любителька дивовижних нарядів і перук Нікі Мінаж до п'яти років жила в Африці з бабусею, після чого мама забрала її в один із бідних районів Нью-Йорка. Квінс. На початку своєї кар'єри, під час одного із прослуховувань, Мінаж втратила голос, що неймовірно налякало її, адже мрія стати співачкою з'явилася у дівчини ще в юному віці. Але незабаром усе налагодилося: Мінаж почала активно займатися записом альбомів, з'явилася на обкладинці відомого чоловічого журналу «XXL».

Новим етапом у творчості Нікі стала її співпраця з відомим американським репером LilWayne, який у 2009 році запропонував їй контракт зі звукозаписною компанією «Young Money Entertainmen». Перший альбом Нікі Мінаж «PinkFriday» піднявся на вершину в USBillboard 200, US Billboard Top R&B/Hip-Hop Albums, US Billboard Rap Albums, а також отримав три платинові сертифікати в США, Австралії та Великобританії. Найуспішнішим синглом з альбому стала композиція SuperBass.

Найвідомішими піснями Нікі Мінаж також стали «Stupid Hoe», «Your Love», «Right Thru Me», «Super Bass», «Star ships», «Fly» Alarm»; композиція «Girl on Fire», записана спільно з Пінк, підірвала хіт-паради.

Нікі Мінаж - одна з найреп-виконавчих, найбагатша жінка-репер за всю історію: за даними журналу «Forbes» 2013 року її статки оцінювалися в 29 мільйонів доларів. Вона також займає четвертий рядок у списку найбагатших реперів світу.

Нікі Мінаж є розробником косметичних засобів спільно з компанією «MAC Cosmetics» займається розробкою косметичних засобів, а також випускає власну лінію одягу.

Про життя епатажної артистки поза сценою оповідає фільм «Nicki Minaj: My Truth», який знятий у трьох частинах. Відомій артистці приписують романи з багатьма відомими колегами, але Мінаж неодноразово говорила пресі про те, що не хоче розкривати ім'я свого справжнього обранця, щоб уберегти їхні стосунки від настирливої уваги папараці.

У 2018 році Нікі Мінаж почала зустрічатися зі своїм другом дитинства Кеннетом Петті, за якого у 2019 році вийшла заміж. 30 вересня 2020-го у пари народився син.

Свіжі новини

Новини

Новини

Новини партнерів