Метт Деймон

Метт Деймон
Повне ім'я:
Метт Деймон
Дата народження:
8 окт 1970 року
Місце народження:
Кембридж, штат Массачусетс, США
Професії:
Актор, продюсер та сценарист
Найкращі роботи:
Фільми "Розумниця Уїлл Хантінг", "Врятувати рядового Райана", "Таланливий містер Ріплі", "Одинадцять друзів Оушена", "Дванадцять друзів Оушена", "Тринадцять друзів Оушена", "Ідентифікація Борна", "Перевага », «Відступники», «Марсіанін»

Метт Деймон відноситься до акторів, чия кар'єра є нічим іншим, як долею. Заради роботи в кіно Метт покинув Гарвардський університет, неодноразово йшов на експерименти, щоб якнайкраще зіграти персонажа. У своєму першому фільмі «Розумниця Уїлл Хантінг» актор не тільки виконав головну роль – він сам написав сценарій картини, будучи ще студентом Прінстона. Фільм став справжнім фурором і відкрив світові великого актора, зірка якого незабаром з'явиться на Голівудській алеї слави.

Метт є єдиним актором, який за шість років встиг зіграти у шести фільмах, об'єднаних у дві трилогії, перша з яких оповідає про пригоди друзів Оушена, а друга - про Джейсона Борна, роль якого виконав Деймон. Актор також відомий ролями в популярних кінострічках «Відступники», «Залізна хватка», «Міняючі реальність», «Елізіум». Для ролі у фільмі «Таланливий містер Ріплі» актор схуд на 13 кілограмів, тоді як роль Марка в «Інформаторі» вимагала, щоб Деймон одужав на 15 кілограм, і актор у перервах між зйомками із задоволенням поглинав усілякі солодощі.

У віці восьми років Метт Деймон познайомився з Беном Афлеком. У майбутньому актори стали кращими друзями, разом досягали кар'єрних висот, а також виявили, що є один одному далекими родичами. один доводиться іншому десятиюрідним братом.

Зі своєю майбутньою дружиною актор познайомився в Майамі, де дівчина працювала барменом в одному із закладів міста. Весілля Метта Деймона та Люсьяни Баррозо відбулося у 2005 році. У шлюбі у пари народилося троє доньок - Ізабелла, Джіа Завалу та Стелла Завалу.

Новини партнерів