Хайді Клум

Хайді Клум
Повне ім'я:
Хайді Клум
Дата народження:
1 июн 1973 року
Місце народження:
Бергіш-Гладбах, Північний Рейн-Вестфалія, ФРН
Професії:
Супермодель, актриса та телеведуча
Найкращі роботи:
Серіали "Секс у великому місті", "Як я зустрів вашу маму", "Відчайдушні домогосподарки"; фільм «Зачарована Елла»; один із 11 продюсерів, співвідома, голова журі шоу «Проект Подіум»
Соцмережі зірок:

Одна з найбільших моделей сумісності, кумир багатьох дівчат по всьому світу, а також предмет для обожнювання чоловічої половини населення, Хайді Клум розпочала свою кар'єру в 1992 році, підписавши контракт із модельним агентством на 300 тисяч доларів. Слава прийшла до юної моделі після того, як у 1998 році вона з'явилася в купальнику на обкладинці «Sports Illustrated», за яким фотографії дівчини надрукували «Vogue» та «ELLE». Почавши з участі у рекламних кампанія «Katjes» і «McDonald's», Клум незабаром стала рекламувати взуттєві марки «Stiefelkönig» та «Birkenstock», засоби для укладання волосся «Taft» , мережа супермаркетів «SPAR», «Volkswagen Tiquan».

Свою популярність модель також використовує для просування продуктів, що продаються під власним ім'ям, серед яких солодощі, прикраси, колекція одягу, парфумерія. У грудні 2004 року світ побачив першу книгу Клум "Klum's Body of Knowledge: 8 Rules of Model Behavior", що оповідає про правила для моделей. Завдяки своїй красі та харизмі, Хайден підкорила весь світ.

На честь її названо сорт троянди «Rosa 'Heidi Klum Rose», німецьке видання журналу «Vogue» 2009 року присвятило моделі весь червневий номер, а пошта Гренади (острівна держава на південному сході Карибського моря) випустила серію з трьох марок із зображенням Хайді. Модель зіграла епізодичні ролі в популярних серіалах «Секс у великому місті», «Як я зустрів вашу маму», «Відчайдушні домогосподарки», а також у фільмі «Англійський цирульник». Вона також була продюсером та членом журі німецького «Проекту Подіум» та реаліті шоу «Germany's Next Topmodel».

Хайді Клум двічі була одружена; виховує чотирьох дітей.

Свіжі новини

Fashion/Beauty

Fashion/Beauty

Новини

Fashion/Beauty

Новини

Новини

Читати ще

Новини партнерів