Гайтана

Гайтана
Повне ім'я:
Гайтана
Дата народження:
24 мар 1979 року
Місце народження:
Київ, УРСР
Професії:
Співачка, яка поєднала у своїй творчості жанри соул, а також елементи джазу, блюзу, фанк, соул та фолк-музики
Найкращі роботи:
сингли «Два вiкна» (укр. «Два вікна»), «Шаленій» (укр. «Сходить з розуму»), «Нещодавно» (укр. «Нещодавно»); кліпи "Лондон-дощі", "Хімія", "Не йди feat. С.К.А.Й.», «Найкращий», «Я дихаю тобою», «Інопланетяни»
Соцмережі зірок:

Темношкіра красуня, яка виконує запальні українські пісні, швидко стала популярною не лише в Україні, а й за її межами. У цій співачці є все: стиль, краса, сильний голос, впевненість у собі та власному таланті. До п'яти років маленька Гайтана жила в Конго, на батьківщині батька, але 1985 року разом із матір'ю переїхала до України. Дівчинка закінчила музичну школу за класом саксофону, а також здобула вищу економічну освіту. Гайтана є кандидатом у майстри спорту з настільного тенісу.

Свою кар'єру співачка починала як бек-вокалістка у Ірини Білик, Таїсії Повалій, Ані Лорак, Миколи Караченцова, Олександра Малініна; свого часу співала з джазовим оркестром «Overtime» та поп-джазовою групою «Unity». Українська співачка вміло поєднує у своїй творчості жанр соул із елементами джазу, блюзу, фанку та фолк-музики. З 2003 року випустила 11 сольних альбомів, серед яких «Слідом за тобою», «Краплі дощу», «Таємні бажання», «Найкращий». Найпопулярнішими синглами співачки стали пісні «Слідом за тобою», «Два вікна», «Шаленію», «Дивне кохання», «Таємні бажання».

У 2012 році Гайтана представляла Україну на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення» в Баку, де посіла 15-е місце з піснею Be My Guest.

Полягала у цивільному шлюбі з продюсером Едуардом Клімом.

8 липня 2017 року Гайтана народила дитину - дочку Ніколь. За рік до цього співачка таємно вийшла заміж. Ім'я свого чоловіка артистка ховає від ЗМІ.

Новини партнерів