Олена Зеленська

Олена Зеленська
Повне ім'я:
Олена Зеленська
Місце народження:
Кривий Ріг, Дніпропетровська область, Українська РСР, СРСР
Професії:
Архітектор, сценарист студії "Квартал-95". Перша леді України
Соцмережі зірок:

Олена Зеленська, як і її чоловік Володимир Зеленський, уродженка Кривого Рогу. Саме в цьому місті ще у шкільні роки почалася їхня історія кохання. Володимир та Олена навчалися у паралельних класах, і хоч роман між ними зав'язався лише після випускного, майбутня перша леді завжди знала про існування яскравого, галасливого та популярного серед однолітків Володимира. 

"Чесно кажучи, я не пам'ятаю момент, коли ми вперше з Володимиром перетнулися поглядами. А все тому, що в школі Зеленського знали і бачили всі. Його компанія завжди була яскрава. голосно — значить, там точно буде Зеленський", 

- розповідала в інтерв'ю Олена. 

 Минуло 8 років перш, ніж закохані вирішили оформити свої стосунки. Однак, за словами Зеленської, вона анітрохи не переживала через те, що Володимир не дарує їй обручку:

"Ми не жили з Володимиром разом до весілля. Ми ці вісім років зустрічалися, бачилися, а жили кожен зі своїми батьками. Багато наших друзів теж так себе поводили. Збиралися швидше одружитися.У мене не було таких думок: "Боже мій, чому він не робить мені пропозицію?" Не дарує колечко? Напевно, зі мною щось не так. Розмови про весілля були, ми знали, що коли-небудь це зробимо. Але, чесно кажучи, нічого до пуття не планували. ;нашому гастрольному графіку вільний місяць"

Зелений в молодості

Олена і Володимир Зеленський
Олена Зеленська здобула архітектурну освіту, проте за спеціальністю їй працювати не довелося. Саме на початку їхніх відносин Володимир захопився КВК. Олена підтримувала коханого, ставши активно брати участь у підготовці номерів. До речі, вона і зараз пише сценарії для "Кварталу 95".

Олена та Володимир Зеленські

Велику частину часу Олена Зеленська присвячує вихованню дітей. Володимир дбайливо охороняє особисте життя своєї сім'ї, однак публіці відомо, що подружжя має дочку Олександра, яка народилася в 2004 році і син Кирило, який з'явився на світ у січні 2013.

До речі, якщо 15-річна Саша час від часу з'являється на публіці і навіть встигла знятися в одному з фільмів свого батька ("8 нових побачень"), а також стати учасником шоу "Розсміши коміка", то фото та інформація про Кирила в мережі - велика рідкість.

Зелена дружина

Окрім родини, Олена Зеленська має хобі та захоплення. Так, за словами першої леді, вони з чоловіком обожнюють разом займатися спортом:

"Не приховуватиму, спорту в нашому житті багато, і ми разом захоплюємося. Останні роки з'явилася в цьому необхідність. І коли пропускаєш тренування, почуваєшся вже як. емоційно розряджатися, налаштовуватися на роботу на цілий день"

Крім того, Олена любить готувати і регулярно балує сім'ю смачними сніданками і вечерями.

Олена Зеленська досьє
</

Раніше Олена Зеленська неодноразово зізнавалася, що з обережністю та недовірою поставилася до рішення чоловіка балотуватися на виборах президента України:

"Я була відверто агресивна проти цього проекту, тому що це дуже важкий проект. Якщо така цілеспрямована людина, як Володимир, щось вигадала, складно чинити опір, марно, насправді Тому в той момент, коли я зрозуміла, що рішення прийняте, дорога обрана. Вже з цього моменту намагаюся тримати себе в руках, заспокоювати, якось консолідувати позитивні усі флюїди в одну точку, щоб трошки негатив знімати"</ >

Олена зеленська

Втім, після того, як Олена зрозуміла, що рішення чоловіка залишиться незмінним, вона підтримала його. На кожному виступі Зеленська була поруч із чоловіком і не приховувала своєї радості, коли стало відомо, що за результатами другого туру Володимир Зеленський здобув перемогу і став президентом України.

Цілком ймовірно, що в майбутньому, як і належить першій леді країни, Олена Зеленська займатиметься благодійністю та різними соціальними програмами. 

Олена та Володимир Зеленські

Володимир Зеленський дружина

Новини партнерів