Великий сольний концерт GO-A

Великий сольний концерт GO-A
Готуйтеся відриватися, адже зовсім скоро музиканти електро-фолкового гурту Go-A влаштують справжній вибух в столичному закладі Carribean Club.

 #@#

Гурт Go-A не боїться експериментів, та поєднує у своїй творчості етнічний вокал, музичні інструменти з усього світу з електронними танцювальними ритмами. Музиканти вже встигли стати постійними учасниками відомих українських фестивалів (Країна Мрій, ГогольFEST, Трипільське коло, Форпост Фест, VedaLife та ін.) та частими гостями багатьох концертних майданчиків, зарекомендувавши себе якісною і особливою музикою. Також гурт одним із перших виступив на Євромайданах у Львові та Києві під час Революції Гідності у 2013, а влітку 2015 року разом з відомими музикантами взяли участь в благодійному концертному турі прифронтовими містами — «З країни в Україну».

Несамовитий драйв, потужний звук, неймовірна енергетика — далеко не все чим виступи цієї п’ятірки запам’ятовуються надовго. Музиканти на кожному концерті працюють з повною віддачею, а також дають можливість кожному відчути себе частиною їх шоу, влаштовуючи барабанні джеми, флешмоби та атмосферу єдності. Не дивуйтесь якщо в якусь мить ви отямитесь в центрі танцполу з барабаном в руках в оточенні красивих панянок.

10 листопада в Carribean Club — великий сольний концерт гурту Go-A, які для вас готують яскраве барабанне шоу, нові пісні та презентацію лайв-відео.

Вартість квитків: 60–290 грн

ул. Симона Петлюры, 4
067 224-41-11

Більше про гурт:

Сайт: http://www.goaband.net/
ВКонтакті: http://vk.com/goabandoriginal
Facebook: https://www.facebook.com/GoAbandoriginal
YouTube: https://www.youtube.com
Музика:  https://soundcloud.com/go-a
Та за хештегом #Ідиназвук

Звездный ужин: 12 ноября Николай Тищенко раскроет секреты приготовления эксклюзивного блюда
Предыдущий материал

Звездный ужин: 12 ноября Николай Тищенко раскроет секреты приготовления эксклюзивного блюда

Красотка Эмбер Херд украсила обложку модного глянца
Следующий материал

Красотка Эмбер Херд украсила обложку модного глянца

Новости партнеров

Загрузка...