Олена Даць SS/18: квітчаста розкіш і втеча від буденності

Dats'
У рамках Ukrainian Fashion Week пройшов показ нової колекції Олени Даць весна/літо 2018.

При створенні колекції SS / 18 Олена Даць надихалася творчістю австрійського модерніста Густава Клімта і художника-графіка Обрі Бердслея. Вся колекція витримана в білому, золотому і чорному кольорах. Умовно її можна розділити на дві частини: легкі сукні та сорочки з золотим або чорним флористичним принтом, навіяним творчістю Густава Клімта, і сукні в стилі епохи ар-нуво з графічним орнаментом і строгим силуетом, створені під враженням робіт Обрі Бердслея.

Нова колекція Olena Dats' SS / 18 ‒ це історія про світські вечірки початку ХХ століття на Лазуровому узбережжі, про червоні доріжки і втечу від рутини в світ розкошів і свята. На думку Олени Даць, саме сукні з вишивкою і принтом сподобаються сучасним дівчатам, які ностальгують за золотою епохою ар-нуво, Америкою Фіцджеральда, якісним джазом і мистецтвом красиво відпочивати. 

Основним мотивом колекції стала квітка ірису, виконана в техніці шовкографії та вишивки гладдю. Орнамент прикрашає блузи, спідниці, сукні та сорочки. Колекція вийшла надзвичайно жіночною, елегантною і легкою ‒ у всьому проглядається індивідуальний почерк дизайнера. У центрі уваги ‒ сукні різної довжини, спідниці, блузи і сорочки складного і водночас лаконічного крою.

Після показу в Києві Олена Даць вирушить до Парижа на шоурум, який буде проходити в рамках Паризького тижня моди. «Коли я створюю колекцію, я також думаю про те, хто буде мої речі носити і як вони будуть продаватися. Інакше не зможу створити і відшити наступну колекцію. І я не вважаю, що це неправильний підхід, адже одяг, який не носять, не має сенсу, і коли я бачу француженок на вулицях Парижа в моїх сукнях, мені хочеться працювати далі. Це і є моїм головним натхненням», ‒ розповідає Олена Даць.

 

 

День Благодарения с украинцами отпразднуют Ник Вуйчич и 20 стран
Попередній матеріал

День Благодарения с украинцами отпразднуют Ник Вуйчич и 20 стран

Нардеп Сергей Лещенко женился на своей возлюбленной-диджее
Наступний матеріал

Нардеп Сергей Лещенко женился на своей возлюбленной-диджее

Новини партнерів