Победитель шоу "Голос країни" снял видео о войне

Иван Ганзера с дочерью
"Не поставлять Україну на коліна" - так называется мульт-клип, который представляет победитель первого сезона шоу "Голос країни" Иван Ганзера в дуэте со своим другом, заслуженным артистом Украины Николаем Янченко.

#@#

"Нещодавно в мене народилася донька, і зважаючи на її маленькій вік, мені доводиться дивитися дуже багато мультиків, - рассказал об идее создания видео победитель шоу "Голос країни" Иван Ганзера. - От я й подумав, чому б не зробити свій. Нам навіть не довелося вигадувати якийсь вигаданий сюжет. Я просто зобразив у подіях цього мультфільму те, як я бачу ситуацію в Україні".

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ: Иван Ганзера снялся в фотосессии с беременной женой: эксклюзивно для Viva!

Режиссером мульт-клипа стал львовский художник-аниматор Андрей Данкович.

"Що стосується пісні, то вона для мене дуже знакова, - рассказывает Ганзера. - Її прем’єра відбулася в часи буремних подій на Майдані. Чесно кажучи, я дуже боявся співати "Козу Мар’яну" зі сцени Майдану, тому що композиція досить іронічна і її могли не всі зрозуміти. Але слава Богу, українці мають добре почуття гумору, та й на правду, мені здається, ображатися гріх. Сподіваюся, цей мульт хоч трішки додасть хорошого настрою та оптимізму українцям напередодні 23-річниці незалежності. Впевнений, що правда, як і в мультику, переможе".

Победитель шоу Голос країни Иван Ганзера снял видеоклип о войне в Украине

Интернет-премьера мульт-клипа "Не поставлять Україну на коліна" состоится 24 августа.

Победитель шоу Голос країни Иван Ганзера снял видеоклип о войне в Украине

Победитель шоу Голос країни Иван Ганзера снял видеоклип о войне в Украине

Победитель шоу Голос країни Иван Ганзера снял видеоклип о войне в Украине

СМОТРИТЕ ФОТО: Иван Ганзера вышел на первую прогулку с новорожденной дочкой

Следите за нашими новостями в соцсетях: Viva! в Facebook и ВКонтакте

Вера Брежнева в шоу Хочу к Меладзе
Попередній матеріал

Вера Брежнева: "Я поклонница женской красоты"

Джессика Симпсон удивила своей фигурой в купальнике
Наступний матеріал

Джессика Симпсон удивила своей фигурой в купальнике

Новини партнерів