Stories з війни

Stories з війни

Після 24 лютого вони змінили смокінги на піксель, мікрофон на автомат, знімальний майданчик на бліндаж і почали захищати нашу країну. Це телеведучі, музиканти, актори, що стали військовими. У кожного своя історія, та мотивація одна на всіх – наша перемога.

У спецпроєкті «Stories з війни» – про будні в зонах бойових дій, страхи та виклики, віру в завтра з уст тих, кого звикли бачити на телеекранах та за ким слідкуємо в соцмережах.

Серія інтерв’ю виходить на підтримку слушної кампанію «Чуєш? Плюс. Плюс» громадської організації «Відчуй». Це реабілітація військових із травмами органів слуху та запобігання таким ушкодженням.

Зірковий медіабренд Viva! долучився до важливої ініціативи, адже хороший слух – ще одна суперзброя наших військових і його неодмінно потрібно зберегти для мирного життя, щоб наші захисники та захисниці могли чути й відчувати на повну кожен свій день після нашої перемоги.

Дізнатися більше та записатися на консультацію, а також долучитися до фандрейзингу на придбання індивідуальних фільтрів захисту органів слуху українських військових у межах слушної кампанії «Чуєш? Плюс. Плюс» можна тут. Громадська організація «Відчуй» з 2011 року системно займається реабілітацією, допомогою, соціалізацією, реалізацією прав дітей і дорослих із порушеннями слуху та їхніх родин, а також плекає культуру турботи про власний слух.

Актор Мирного-21 і Перших ластівок Максим Девізоров розповів про службу в ЗСУ і весілля з коханою

Відомий актор-захисник Максим Девізоров, який під час війни одружився з коханою, в інтерв’ю Viva! розповів про свою службу в ЗСУ і поділився думками про майбутнє.

«Будуть трястись руки — ти не врятуєш»: Тарас Тополя розповів про життя на війні

Фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя в інтерв’ю Viva! поділився, що допомагає йому триматися на службі.

Коля Сєрга: «Війна є дуже сильним символом відокремлення від росії»

Музикант, співак і поет Коля Сєрга — про службу в ЗСУ та життя на війні в інтерв’ю Viva!

«Війна – це наука і лотерея»: репер YARMAK розповів про службу в аеророзвідці і стосунки з дружиною

Репер Yarmak, справжнє ім'я якого Олександр Ярмак, з перших днів повномасштабного вторгнення захищає Україну від окупантів. Про життя артиста на війні – в інтерв’ю Viva! в межах нового спецпроєкту.

Даніель Салем розповів про бої на фронті і втрату слуху: «Завтра мій сніданок може бути останній»

Український телеведучий і підприємець Даніель Салем — про службу в ЗСУ та життя на війні в інтерв’ю Viva!

Даніель Салем і Коля Сєрга стали амбасадорами слушної кампанії «Чуєш? Плюс. Плюс»

Хороший слух – ще одна суперзброя наших військових. Зірковий медіабренд Viva! підтримав соціальну кампанію ГО «Відчуй», амбасадорами якої стали Даніель Салем і Коля Сєрга.