У шоу «Ліга Сміху» зміни — нові тренери та ведучий

Ліга Сміху
У Жовтневому палаці відбувся фестиваль дев’ятого сезону гумористичного проєкту «Ліга Сміху». Глядачів чекали не лише виступи багатьох молодих команд, а й нові тренери, ведучий та ще багато сюрпризів.

«У цьому сезоні у нас буде як багато молодих смішних команд, так і вже відомі глядачам команди, яких давно не було в проєкті. Відчуваємо, що цей сезон буде дуже крутим! Окрім того, трохи зміниться система вибору команд. Як всі пам’ятають, оцінювання відбувається в електронному вигляді — ставляться лайки на планшетах. Від цього буде залежати і вибір команд тренерами. Детальніше дивіться в ефірі. Також у мене на сцені буде новий співведучий, якого неймовірно тепло прийняла публіка», — коментує ведучий Євген Кошовий.

У дев’ятому сезоні разом з Євгеном Кошовим ведучим проєкту став фронтмен команди «Загорецька Людмила Степанівна» — Віктор Розовий. Його команда є улюбленцем публіки та чемпіон третього сезону «Ліги Сміху».

Євген Кошовий і Віктор Розовий

«Мені зателефонували і запитали, що я роблю в п’ятницю та чи буде можливість приїхати в Київ зі Львова, де я живу. На пропозицію стати ведучим була одна відповідь: «Так!». Я не хвилювався на сцені, але відчував величезну відповідальність. Коли ти виступаєш як учасник, у тебе відповідальність лише за себе. А коли ти ведучий, то за всіх: за інші команди, за тренерів, потрібно підтримувати атмосферу та модерувати процес», — прокоментував Віктор Розовий свій перший досвід у ролі ведучого.

Тренерський склад також зазнав змін. У цьому сезоні оцінювати та грати разом з командами будуть: Станіслав Боклан, Маша Єфросініна, Володимир Дантес, Олександр Пікалов. Також до них доєдналися гуморист Ігор Ласточкін, який останні два сезони був редактором проєкту та гумористка Тетяна Лазарєва, яка вперше спробує себе у цій ролі.

Ліга Сміху 2022

«Я не одразу погодилася, оскільки останні роки мені хотілося відійти від гумору та й була якась несміливість бути тренером «Ліги Сміх». Але потім подумала, що це дурниці і погодилася. Я дивилася проєкт, мені подобається цей формат. Зараз не дуже часто дивлюсь якісь гумористичні програми, але «Ліга Сміху» — це абсолютно приголомшливий проєкт», — коментує Тетяна Лазарєва.

Також Тетяна поділилася, що їй подобається нестандартний гумор. З минулих сезонів були до вподоби: «Ветерани космічних військ», «В активному пошуку», «Загорецька Людмила Степанівна», «Мініпанки».

Ліга Сміху - Мініпанки

Учасниками фестивалю дев’ятого сезону стали: «Олег ТБ», «Соль», «Велосипед», «ВВ», «Театр імені Павлова», «ФРАУ», «Наталі», «Метро Одесская», «Налисники», «Дядя Ігор», «Скучне життя Гріші та Діми», «Мініпанки», «Лови кураж», «Володимирський централ», «Ми чули Гагару», «Между делом», «Х.П.З.Я.», «ОГО».

Читайте также

«Батько наш – Бандера»: Верка Сердючка в «Дизель Шоу» шокировала неожиданным репертуаром

«Батько наш – Бандера»: Верка Сердючка в «Дизель Шоу» шокировала неожиданным репертуаром

Тіна Кароль і Юлія Саніна стануть зірковими учасниками шоу «Ігри талантів»

Тіна Кароль і Юлія Саніна стануть зірковими учасниками шоу «Ігри талантів»

Ліга Сміху 2022

Фото: пресслужба

Тина Кароль
Предыдущий материал

Тина Кароль рассказала, почему больше 10 лет не празднует свой день рождения

Брэдли Купер
Следующий материал

Как теперь зарабатывать? Брэдли Купер признался, что ищет новые источники дохода за пределами кино

Новости партнеров