Тіна Кароль і Юлія Саніна стануть зірковими учасниками шоу «Ігри талантів»

Ігри талантів
Розважальне шоу «Ігри талантів» за всесвітньо відомим форматом Game Of Talents компанії Fremantle стартує в ефірі каналу «Україна» вже в лютому.

Гравці в студії випробують свою удачу та намагатимуться вгадати приховані оригінальні таланти понад 100 незнайомців. А допомагатимуть їм у цьому українські знаменитості, серед яких Тіна Кароль, фронтвумен гурту THE HARDKISS Юлія Саніна, актори Ольга Сумська, Назар Задніпровський, Даша Трегубова, учасник гурту ТНМК Фагот, співачка Даша Астаф’єва та інші зірки українського шоу-бізнесу.

Новий проєкт каналу «Україна» вразить глядачів інтригами, унікальними талантами і заповітними бажаннями, задля здійснення яких прості українці змагатимуться в шоу. Хтось із гравців мріє відкрити власну справу, хтось вже це зробив, але тепер має труднощі з погашенням кредиту. Хтось хоче побудувати дім для своєї родини, а хтось – допомагати іншим. Аби виграти 150 тисяч гривень, їм потрібно буде вгадати приховані таланти 11 незнайомців. Зробити це непросто, адже учасники заплутуватимуть гравців. Тому на допомогу їм прийдуть зіркові улюбленці. У кожному випуску з’явиться певна пара артистів, імена усіх стануть відомі зовсім скоро.

«Скажу чесно – у мене занадто «хороша» інтуїція, тому що я завжди програю в таких проєктах, – сміючись, зазначила за лаштунками шоу «Ігри талантів» Тіна Кароль. – Але я вірю, що нас і всіх глядачів вразять унікальними здібностями».

Виявляється, «шосте чуття» нерідко підводить і Юлію Саніну. Та знаменитість обіцяє, що зробить усе можливе, щоб її команда здобула перемогу.

«У моєму випадку інтуїція – останнє, чому слід довіряти. Її в мене майже немає. Хотілося б розставити всі крапки над «і» в шоу, тому я буду все ретельно аналізувати», – переконує фронтвумен гурту THE HARDKISS Юлія Саніна.

Читайте также

Телеведущий Алексей Суханов получил украинский паспорт: «Теперь я смогу открыть счет в банке»

Телеведущий Алексей Суханов получил украинский паспорт: «Теперь я смогу открыть счет в банке»

Оголошено фіналістів Нацвідбору на «Євробачення-2022»

Оголошено фіналістів Нацвідбору на «Євробачення-2022»

Проте на сцені знаходитиметься людина, яка знає чимало секретів і завжди зможе навести учасників на правильну думку.

«Звісно, я не знаю всіх таємниць цього шоу, але дещо мені все ж відомо. Я настільки співпереживаю нашим учасникам, що постійно хочу допомогти їм. Але чому б ні? Це ж звичайні українці, які прийшли здійснювати мрії. Зіркам би не допомагав, а тут – інша справа», – з усмішкою поділився ведучий проєкту DZIDZIO.

А чим керуватимуться інші зіркові учасники шоу «Ігри талантів» – холодним розрахунком, логікою або ж довірятимуть своїй інтуїції? Дізнаємось вже незабаром!

Ведучим нового шоу «Ігри талантів» став DZIDZIO, а режисерами-постановниками – Герман Нєнов, Марія Коростельова, Юрій Пристаєцький і Роман Дмитрик. Згідно з правилами проєкту, у кожному епізоді змагаються дві команди телеглядачів, допомагатимуть яким українські знаменитості. Гра проходить у три раунди, в яких можна заробити 150 тисяч гривень. Команда, чиє «шосте чуття» або тверезий розрахунок виявляться сильнішими, стає переможцем і забирає грошовий приз.

Розважальний проєкт за форматом Game Of Talents компанії Fremantle вперше вийшов на телеекрани у 2019 році, а вже за два роки локальні версії шоу побачили глядачі у США та багатьох країнах Європи, серед яких Великобританія, Франція, Італія, Нідерланди, Бельгія та Швеція. Україна стала десятою країною, яка готує адаптацію цього неймовірного проєкту.

Читайте также

«Батько наш – Бандера»: Верка Сердючка в «Дизель Шоу» шокировала неожиданным репертуаром

«Батько наш – Бандера»: Верка Сердючка в «Дизель Шоу» шокировала неожиданным репертуаром

Какой красавец! Анита Луценко впервые за долгое время показала мужа

Какой красавец! Анита Луценко впервые за долгое время показала мужа

Фото: пресслужба

Приянка Чопра
Предыдущий материал

39-летняя Приянка Чопра впервые стала мамой

Laud
Следующий материал

Laud вибув зі списку фіналістів Нацвідбору Євробачення-2022. Співака дискваліфіковано

Новости партнеров