Співачка TAYANNA випустила власні дитячі казки

TAYANNA
До Міжнародного дня захисту дітей TAYANNA опублікувала на своєму YouTube-каналі колискову та чотири казки в аудіоформаті, які сама ж і написала.

Співачка розповідає, що ідея створення такого проекту виникла у неї кілька років тому, після відвідування дитячого будинку. Побачивши сум в очах дітей, що ростуть без батьків, вона відчула, що має зробити для них щось особливе. Ідея визріла у формат аудіоказок, які мали б створювати ефект присутності рідної людини.

Читайте также

Спробуй казку на смак: лінійка ексклюзивного морозива від «Три Ведмеді» та гурту KAZKA

Спробуй казку на смак: лінійка ексклюзивного морозива від «Три Ведмеді» та гурту KAZKA

19-летний победитель шоу «Голос країни» Роман Сасанчин женится

19-летний победитель шоу «Голос країни» Роман Сасанчин женится

TAYANNA: «Я вирішила записати казки в аудіо, щоб дітки перед сном могли їх слухати і думати, ніби це мама їм читає, а потім співає колискову. Це важлива традиція із минулого, яка робить дитячу психіку більш захищеною, а самих дітей — впевненішими в собі. Мені, до речі, мама та бабуся постійно співали перед сном, тому я вирішила створити родинну колискову і поділитись нею з усіма».

До сьогоднішнього релізу TAYANNA розповідала ці казки своєму синові Данієлю — він був їхнім першим слухачем. Власне, всі ідеї для казок та колискових народились, коли Даніель засинав в обіймах мами, а вона уявляла, яку життєву мудрість хотіла б передати йому так, щоб він зрозумів і йому було цікаво слухати. Казки вийшли універсальними: їх можуть слухати як немовлята, так і діти до 8 років, бо в кожній є певна мораль та цікаві, прості образи (лісові істоти, павучки, природні явища).

У процесі запису також брала  участь співачка та актриса Марта Адамчук. На YouTube-каналі TAYANNA опубліковано чотири казки («Хмаринки», «Лісові герої», «Світло», «Біла історія») та одна колискова.

Фото: прес-служба

Роман Сасанчин
Предыдущий материал

19-летний победитель шоу «Голос країни» Роман Сасанчин женится

Алена Шоптенко
Следующий материал

Алена Шоптенко рассказала о худшем свидании в жизни

Новости партнеров