Мама погибшего Кузьмы Скрябина просит о помощи

Кузьма Скрябин с мамой и бабушкой
Мама Кузьмы Скрябина Ольга Михайловна обратилась к поклонникам сына с просьбой помочь решить дальнейшую судьбу группы «Скрябин».

#@#

Обращение мамы Кузьмы опубликовано на официальной странице группы «Скрябин» в Фейсбуке. В тексте говорится о том, что семья Андрея Кузьменко хочет дать шанс его музыке, которая не была достаточно раскручена при жизни.

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ: Стих Ивана Дорна о Кузьме Скрябине произвел фурор на концерте в Киеве

Мама Кузьми Скрябіна до фанів!

"Мені, дорогенькі мої, потрібна ваша допомога. Без вас я не можу прийняти дуже важливе рішення, бути чи піти в небуття групі Скрябін. Музика Кузьми, яка належить і вам, звичайно буде якийсь час на дисках, і всі ми будемо слухати її. Але час невблаганний, буде стирати потроху біль втрати і музику Андрійка. І тому під впливом, напевно сина, мені прийшла раптова думка, 8 березня ввечері, що треба продовжити життя Скрябін-групи. Але в голові була така буря і боротьба — як?! Це ж треба на сцену поставити когось, хто має замінити Андрійка! І я подумала — це нісенітниця, яка не має права на життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Мама Кузьмы Скрябина о смерти сына: "Не было никакого убийства!"

9 березня, рано, о 4:33, я відкрила очі — і ясна вказівка "Два пацана і Шпрот"! Ця ідея була настільки чіткою, що сумніву не було — не я це придумала. Мені треба з вами порадитися, адже стільки нерозкручених пісень піде просто в небуття, з часом не буде звучати на концертах-фестивалях. Завдання групи "Скрябін 2.0" розкрутити те, що несправедливо було забуто просто на дисках, і не звучало в ефірах. Я думаю, що ті вказані в сні два пацани, повинні бути молодими, як Оля (Шпрот), мати дар імпровізації, і в цілому зберегти стиль Скрябіна. При тому внести нотку молодості, як це зробив Дорн (але не так кардинально), а на концертах зажди мають бути присутні 2-3 кліпи-постановки у виконанні Андрійка.

На могилі в Брюховичах я знаходжу багато листів, віршів від фанів, які їх залишають Андрійкові, а читаємо їх також ми, його мама і тато. І прочитавши слова, які могли написати тільки щирі та віддані люди, я оцінила любов фанів. І подумала, що тільки з вами всіма, з вашими думками з приводу продоження Скрябіна, я можу приймати якесь рішення! Дуже чекаю на ваші думки. Разом горе пережити легше!"

Свої ідеї, думки надсилайте на мейл skrjabin.2.0@gmail.com

Кузьма Скрябин и его жена Светлана

СМОТРИТЕ ГАЛЕРЕЮ: Семейные фото Кузьмы Скрябина

Напомним, Кузьма Скрябин погиб в ДТП утром 2 февраля на трассе возле села Лозоватка. В ГАИ сообщили, что певец выехал на встречную полосу и столкнулся с молоковозом. В аварии также были травмированы администратор Скрябина и экспедитор молоковоза. От полученных травм артист умер на месте.

Похороны Кузьмы Скрябина состоялись 5 февраля. Похоронили певца на кладбище в поселке Брюховичи возле Львова.

ЧИТАЙТЕ: Похороны Кузьмы Скрябина: семья и друзья простились с легендарным артистом

Ранее о смерти Кузьмы Скрябина высказались Святослав Вакарчук, Тина Кароль, Оля Полякова и другие артисты.

 

Влада Литовченко и Инна Силантьева провели международный культурный проект, посвященный Тарасу Шевченко
Предыдущий материал

Инна Силантьева и Влада Литовченко провели международный культурный проект, посвященный Тарасу Шевченко

Соблазнительная Ирина Шейк снялась топлес для Harper's Bazaar
Следующий материал

Соблазнительная Ирина Шейк снялась топлес для Harper's Bazaar

Новости партнеров