Паніка вже пройшла: актори Квартал 95 розповіли про роботу без Володимира Зеленського

"Квартал 95"
Актори "Кварталу" готуються до першого концерту без участі Володимира Зеленського.

Цьогоріч на президентських виборах в Україні переміг шоумен Володимир Зеленский. В зв'язку з цим актору "Квартал 95", який є і засновником колективу, довелось залишити роботу на сцені. А вже цїєї неділі в Києві пройде перший концерт "Вечірнього Кварталу", в якому не буде брати участь Володимир Зеленський.

Актори "Кварталу" розповіли, як їм працюється без Володимира і як вони звикають до нового положення.

"Паніка вже пройшла, тому все добре. Постановками зараз керую я та Євген Кошовий, але у нас повне взаєморозуміння в колективі і кожен має право голосу. Зараз ми переживаємо тугу за другом, який пішов у політику, але, будьте впевнені, в новому осінньому сезоні нам буде чим здивувати свого глядача", - поділився Олександр Пікалов.

Читайте также

Да, у него есть на это время: Владимир Зеленский занимается в тренажерном зале на Банковой

Да, у него есть на это время: Владимир Зеленский занимается в тренажерном зале на Банковой

Леди элегантность: Елена Зеленская позирует в стильном костюме в Брюсселе

Леди элегантность: Елена Зеленская позирует в стильном костюме в Брюсселе

"Звичайно, трохи незвично і шалено не вистачає в колективі цього хрипкого голосу. Таке відчуття, що з пазла прибрали один шматочок, або вирвали частину якогось органу... Але ми намагаємося справлятися. Благо, бригада авторів у нас сильна, і в колективі, як і раніше, панує демократія. Незважаючи на свою неймовірну зайнятість, Володимир, як мені відомо, бачив вже нашу нову програму. Для нього вона, до речі, була сюрпризом. І мені здається, він був приємно здивований", - розповів Степан Казанін.

"Настрій у всіх чудовий, але, звичайно, ми сумуємо. Зараз у "Вечірньому Кварталі" почнеться нове життя, і сподіваюся, ті зміни, які його чекають, підуть тільки на користь. Безумовно, ми і далі продовжимо жартувати на все гострополітичні теми. І глядач вже через пару днів зможе це сам перевірити", - сказав Юрій Корявченков.

"Всі дні до моменту виходу на сцену я ходив сам не свій. Було відчуття, що від мене реально відірвали якусь частину тіла... Це навіть помітив з боку Юра Крапов і запитав: "Це ти через Вову так?". Звичайно, все це незвично. Але після відходу Володимира ми всі ще більше згуртувалися. На літо у нас вже збудований графік гастролей. І, до речі, як концертний директор "Кварталу" можу сказати, що зараз увага до нас дуже підвищена. Нас знову запрошують на гастролі, причому в основному це за кордон (Америка, Європа, Австралія)", - поділився Міка Фаталов.

"У колектив мене покликав Володимир Олександрович, запросивши на розмову до свого кабінету. Дізнавшись, що я не поїхав на фестиваль "Ліги сміху" в Одесі, він запропонував мені спробувати себе спочатку в ролі автора. Вже потім я увійшов в основний акторський склад. Звичайно, я був у шоці. Адже з дитинства дивлюся цей проект, і працювати з такими легендами гумору нашої країни для мене велика честь. Зараз атмосфера в колективі дуже хороша, з'явилася нова мотивація. "Дідівщини" в команді немає, навпаки, всі допомагають один одному і підтримують. Без Зеленського "Квартал" буде, але вже трохи інший. І повірте, він не втратить своєї гостроти. Є надія, що з появою нових акторів, ми залучимо і нову аудиторію у "Вечірній Квартал", - розповів новий актор студії Володимир Мартинець.

Фото: прес-служба, Instagram

Лилия Подкопаева
Предыдущий материал

Беременная Лилия Подкопаева впервые за долгое время появилась с подросшими детьми на публике

Настя Каменских
Следующий материал

Настя Каменских впервые прокомментировала новость о своей беременности

Новости партнеров