Сестри Анастасія та Вікторія Петрик вже встигли взяти участь у багатьох конкурсах, де посідали престижні місця. У такому юному віці обидві завоювали симпатію тисяч глядачів — і не лише в Україні, а багато успішних артистів зазначали, що на дівчат чекає велике майбутнє. Зараз сестри рідко з'являються на публіці і багато хто дуже здивувався, побачивши їх нові знімки — і Настя, і Віка стали зовсім дорослими, розкішними дівчатами. Так, нещодавно в блогах зіркових сестер з'явилися фото, на яких вони відображені в яскравих образах — з розкішним укладанням, яскравим макіяжем та червоними губами.
"Це мій перший образ із червоними губами. І мені дуже сподобалося, а вам?" — поцікавилася у передплатників молодша із сестер, 16-річна Настя. А шанувальники лише наголосили, що обидві сестри виглядають дуже яскраво.
![Девочки выросли: как сейчас выглядят Анастасия и Виктория Петрик?](https://viva.ua/storage/shares/2019_03_01/54515551_1414669918672833_1175759482102218752_n.jpg)
![Девочки выросли: как сейчас выглядят Анастасия и Виктория Петрик?](https://viva.ua/storage/shares/2019_03_01/54417699_1414669698672855_6034446016000819200_n.jpg)
Нагадаємо, у 2017 році старша із сестер Вікторія Петрик, якій зараз 21 рік, вийшла заміж і вперше стала мамою, народивши чоловіка сина Давида. Обличчя свого обранця дівчина приховує від публіки. Молодша сестра, Анастасія, про своє особисте життя в соцмережах не говорить.
![как сейчас выглядят Анастасия и Виктория Петрик?](https://viva.ua/storage/shares/2019_03_01/53647189_2091919777524646_5408582632463808708_n.jpg)
![как сейчас выглядят Анастасия и Виктория Петрик?](https://viva.ua/storage/shares/2019_03_01/53934235_685521821850824_2753302890202518013_n.jpg)
![как сейчас выглядят Анастасия и Виктория Петрик?](https://viva.ua/storage/shares/2019_03_01/53926653_2402575383120183_2806291326192367294_n.jpg)
![](https://viva.ua/storage/shares/2019_03_01/37627265_216850492332969_4174516402767527936_n.jpg)
![https://www.instagram.com/p/BreHawdDcL_/](https://viva.ua/storage/shares/2019_03_01/47585836_603417253423739_420175433566361207_n.jpg)
Фото: соцмережі Анастасії та Вікторії Петрик