Галя из Холостяка рассказала о сценарии на проекте

Холостяк 8
Одна из финалисток проекта "Холостяк" Галя написала откровенный пост о съемках.

25 мая украинские зрители увидели последний выпуск проекта "Холостяк" и наконец-то узнали, кого же выбрал Рожден Ануси. Однако даже по прошествию недели разговоры вокруг шоу не утихают. Делятся подробностями съемок и сами участницы "Холостяка". Так, к примеру, одна из финалисток проекта Галя опубликовала на своей странице в Instagram откровенный пост о съемках.

"Сценарій. Забудьте про сценарій! Його просто нема. Це реаліті- шоу, де присутня велика редакторська робота та відео-монтаж. Це не зйомки кінофільму, де всі актори, які входять в роль з завченими фразами та діями по сценарію! Тому, якщо б мені показали ще з самого початку мою історію і попередили, що я повинна поступати тільки так і не інакше, то .... Я б в житті не погодилась ні за яких умов! Адже збоку - це так "не ідеально"... Але я щаслива, що саме так! По-справжньому, що не можна зіграти за дешевий гонорар! І якщо б не так, то ніколи б не народилась всім улюблена фраза "Чому все так!", мабуть я б ніколи не змогла подивитись на себе справжню з боку, прожити ці дні так, як я це зробила! Я б нічого не міняла - повторила б!", - пишет Галя.

Читайте также

Григорий Решетник о Холостяке Рождене: «Он многое пережил в этом году»

Григорий Решетник о Холостяке Рождене: «Он многое пережил в этом году»

Рожден Ануси шокировал неожиданным заявлением: "Холостяк опять выбирал по сценарию"

Рожден Ануси шокировал неожиданным заявлением: "Холостяк опять выбирал по сценарию"

Галя из Холостяка

"Зйомки. Реаліті знімається стільки, скільки це є в реальному житті, а це - цілий тиждень. Це не один день, як багато хто думає. Тому щодо монтажу - то тут без нього не обійтись, адже ефірний час, який ви бачите щоп’ятниці - це всього лиш 100 хвилин, тому багато чого залишається за кадром", - продолжила участница.

Галя и Рожден

"Стосунки. Все спілкування та відносини з Холостяком в проекті - тільки на камеру! Скільки запитань стосовно цього. Ми не бачимось без камер та не "спимо" разом після щоденних зйомок", - добавила Галя.

Галя и Рожден

"Проплачено. Ніхто не потрапить в шоу "Холостяк" за гроші! Всі проходять кастинг! І я його проходила. Батько "перемогу", як всі писали - не проплатив! Він би скорше заплатив, щоб я туди не йшла. Але я б не купилась, чесно! Адже те, що я отримала - безцінно", - закончила Галя.

Галя из Холостяка

Холостяк 8 Галя

Фото: Instagram

Дмитрий Танкович
Предыдущий материал

Хвостики от папы: в сеть попало умилительное видео Дмитрия Танковича с дочкой

Эмили Ратаковски
Следующий материал

Стильная пара! Эмили Ратаковски показала редкое фото с мужем

Новости партнеров