Тімур Мірошниченко з дружиною вдочерили дівчинку: «Їй 8 років і вона вперше їла піцу»

Тімур Мірошниченко
Тімур Мірошниченко та його дружина Інна стали батьками вчетверте. Телеведучий розповів, як пройшли перші вихідні родини у новому складі.

Зіркова пара, яка рік тому стала батьками для названого сина Марселя, якому скоро виповниться три, вдочерила старшу дівчинку Ангеліну. В ефірі «Сніданку з 1+1» ведучий розповів, як сімʼя вперше провела вихідні у новому складі та як діти прийняли старшу сестру. 

Тімур Мірошниченко зазначив, для них з дружиною це новий досвід, незважаючи на те, що шлях усиновлення вони вже проходили. Ведучий розповів, що вчора Ангеліна вперше в житті скуштувала піцу.

«Учора ввечері,  поки світла не було, гуляли на вулиці до 10 вечора. Ну і звісно, діти хочуть їсти, і ми  замовили піцу. Їй 8 років і вона вперше їла піцу. І звісно, вона навіть не знала, як її тримати. Не можу сказати, що складний, але надзвичайно цікавий досвід, коли ти пояснюєш очевидні, здавалося б, речі дитині, яка старше, ніж твої попередні діти», — поділився Тімур.

Тімур Мірошниченко та його дружина Інна стали батьками вчетверте

Діти ведучого чекали на поповнення в родині — записували відео для своєї старшої сестрички і відправляли їй.

Уперше Тімур та Інна познайомились з Ангеліною місяць тому в Польщі. Саме там знаходився дитбудинок, який евакуювали у лютому 2022 року. Більше всього на зустріч з Ангеліною чекала 6-річна Мія, бо вона дуже хотіла старшу сестричку.

«Я пам’ятаю, вона просто підійшла до нас і ствердно сказала: “Так, у мене буде старша сестра, десь років 8. Ми будемо спати в одній кімнаті, вона на верхній полиці», — розповів Тімур.

Читайте також

Тімур Мірошниченко зізнався, чи отримав він повістку

Тімур Мірошниченко зізнався, чи отримав він повістку

Ексклюзив: Тімур Мірошниченко вперше знайомить з Марселем, якого всиновив під час війни

Ексклюзив: Тімур Мірошниченко вперше знайомить з Марселем, якого всиновив під час війни

Фото: пресслужба

Olympic Dreams
Попередній матеріал

В Австрії пройшов кемп з 5 видів спорту для юних атлетів Бучі, Ірпеня та Чернігова

Макс Барських
Наступний матеріал

На прохання прихильників: Макс Барських презентував акустичну версію відомого хіта

Новини партнерів