Костя Войтенко вдруге одружився і пояснив, чому розпис був у чорних вбраннях

Костя Войтенко одружився вдруге
Актор Костя Войтенко детально розповів про їхній з коханою день весілля.

Гірко молодим! Виконавець однієї з головних ролей серіалу «Будиночок на щастя» на Новому каналі Костя Войтенко одружився вдруге. Його обраницею стала власниця бренду одягу Наталі Камінська. У своїх соцмережах актор поділився зворушливими фото з церемонії розпису, які лаконічно підписав: «Чоловік та дружина». Згодом Костя детально розповів про їхнє з коханою свято.

«День розпочався з того, що ми наряджалися. Наталі півтори години робили зачіску та макіяж. А я за пʼять хвилин умився й був готовий (усміхається). Щодо наших образів: одразу розуміли, що бажаємо чогось незвичного. Ми точно хотіли розділити розпис і святкування весілля, тому вирішили зробити образи, що максимально відрізнятимуться. І от саме в цих вбраннях чорного кольору, які ви побачили, відчули себе максимально комфортно для такої події. Мій костюм приїхав з Іспанії за допомогою друзів. А наречена знайшла сукню українського бренду, – розповідає Войтенко. – У РАГСі нас розписали буквально за 15 хвилин. Наталі тепер Войтенко (усміхається). До речі, на церемонії взагалі не було гостей, тому що ми хотіли провести цей день лише вдвох. Не відволікаючись ні на що. Потім у нас була неймовірна фотосесія. А далі поїхали в заміський комплекс на два дні».

Костя Войтенко одружився вдруге

Друга дружина актора Кості Войтенка – дизайнерка Наталі Камінська

Закохані розписалися трішки раніше публічної заяви про це. Кажуть, звикали до нового статусу. Та що там звикали – досі регулярно прокручують цей день у пам’яті та намагаються усвідомити, що вони тепер повноцінна родина. До речі, і в Кості, і в Наталі є діти від попередніх шлюбів. Восени 2022 року після 7 років у шлюбі Костянтин Войтенко розлучився з першою дружиною Валентиною Марініною.

«Знаєте, от пригадую той день і можу впевнено сказати – було комфортно та спокійно. Все відбувалося гармонійно і, як то кажуть, "як треба". Обійшлося без надуманих чи вигаданих ілюзій, тому відчувалася неймовірна сила. Чесно кажучи, нам було вже якось дивно називати одне одного "хлопець" та "дівчина" чи казати "ми зустрічаємося". Давно відчували себе сімʼєю, – ділиться актор. – До кінця не віриться – це правда чи ні? Досі дивуємось! Адже поки трохи незвично називати одне одного "чоловік" і "дружина"».

Костя Войтенко одружився вдруге

Костя Войтенко одружився вдруге

Костя Войтенко одружився вдруге

Фото: Інстаграм

SWOIIA
Попередній матеріал

Співачка SWOIIA — про рідну Донеччину і новий кліп: «У мене були сльози і мурахи»

KOLA і Міша Крупін
Наступний матеріал

Неочікуваний дует: KOLA і Міша Крупін презентували спільну пісню

Новини партнерів