Фронтмен Quest Pistols Антон Савлєпов повернувся після тривалої творчої паузи і розлучення

Антон Савлєпов
Співзасновник та фронтмен легендарного українського гурту Quest Pistols Антон Савлєпов повертається й запускає сольний музичний проєкт.

Артист представив свій перший сингл “Розстебни” під сценічним імʼям SAVLEPOV. Чуттєвий, відвертий, ритмічний pop R'n'B в стилі нульових — свіжий звук нового музичного образу відомого артиста. Перший сингл “Розстебни” увійде до музичного альбому, дроп якого відбудеться вже цього літа. Раніше, у січні 2022 року, Антон Савлєпов ділився в інстаграмі, що вже записав альбом сольних пісень та відзняв три відеороботи для проєкту SAVLEPOV, і тоді ж оприлюднив перший тизер. Але далі настала пауза.

“Підготовка до сольного проєкту SAVLEPOV розпочалася ще у 2021 році, але через повномасштабне російське вторгнення на територію України мої творчі амбіції логічно відійшли на останній план. Я чекав, коли музичний настрій проєкту зрезонує зі станом суспільства, але останні роки навчили, що ніколи не буде кращого моменту робити свою справу, ніж саме зараз”, — ділиться SAVLEPOV.

“Моя музика — це інтимна фантазія, що занурює у паралельний світ моїх наївних мрій”, — додає SAVLEPOV.

У тіктоці фани оцінили новинку Антона як супервайбовий літній сингл та вже чекають на виступ артиста у різних українських містах. SAVLEPOV — це сайд-проєкт Антона Савлєпова. Артист також продовжує свій шлях як фронтмен гурту Quest Pistols, що возз'єднався заради благодійних виступів й активно допомагає ЗСУ.

Нагадаємо, 2023 року Антон Савлєпов розлучився з російською акторкою Іриною Горбачовою, з якою був у шлюбі менше року. Відомо, що під час повномасштабного вторгнення вона повернулася до Москви.

Читайте також

Розлучаються? MamaRika зізналась, що їх стосунки з чоловіком на межі розриву

Розлучаються? MamaRika зізналась, що їх стосунки з чоловіком на межі розриву

Юрій Ткач висловився про розлучення куми-балерини Катерини Кухар

Юрій Ткач висловився про розлучення куми-балерини Катерини Кухар

Фото: пресслужба

Маша Єфросиніна і Тимур Хромаєв
Попередній матеріал

Маша Єфросиніна і Тимур Хромаєв: про розлучення і стосунки у подкасті «Квиток на Марс»

гурт «Антитіла»
Наступний матеріал

Гурт «Антитіла» чесно пояснив, чому їх вивели з передової: «Нам поставили кілька задач»

Новини партнерів