Юрій Нікітін запустив платформу, де можуть заробляти музиканти, дизайнери, художники і хореографи

Юрій Нікітін
Юрій Нікітін презентує інноваційну платформу для монетизації контенту. Новий рівень стосунків креаторів та їхніх фоловерів у єдиному діджитальному просторі, де кожен може заробляти в ігровому форматі.

UGREATOR – це платформа, заснована продюсером Юрієм Нікітіним, що об’єднає українських креаторів із різних культурно-креативних сфер (музикантів, дизайнерів, художників, хореографів, блогерів тощо) та їхніх фоловерів по всьому світу. І все це задля підтримки творчості перших та самовираження других. Особливістю нового проєкту стане те, що заробляти зможуть не лише ті, хто створюють контент, а й ті, хто його споживають та за ним спостерігають.

Презентація проєкту відбудеться 12 квітня о 19:00 за київським часом, а взяти у ній участь може будь-хто за умови реєстрації.

«Якщо ти в авангарді, любиш творити, бажаєш бути серед перших учасників нашого творчого ком’юніті та отримати максимум – welcome! Ми прагнемо зменшити дистанцію між креаторами та фоловерами і побудувати новий формат відносин, в якому кожен є важливим. Завдяки ретельно продуманим механікам та ігровим активностям платформи креатори матимуть можливість значно розширити свою аудиторію та монетизувати її у найкращий спосіб. А фоловери — підтримувати своїх кумирів та заробляти на цьому. Такий собі суцільний win-win», — наголошує Юрій Нікітін.

Платформа базується на трьох меседжах:

  • Create to Earn (Твори і заробляй): будь-який творчий доробок може продаватися та перепродаватися на аукціонах в межах платформи.
  • Collect to Earn (Колекціонуй і заробляй): будь-хто з учасників, купуючи контент креаторів, може трансформувати його в NFT і виводити на сторонні маркетплейси.
  • Play to Earn (Грай і заробляй): ігрові механіки платформи дають можливість кожному з  учасників отримувати внутрішньоігрову валюту, яку врешті зможе використовувати в межах платформи або перетворювати на реальні гроші.

Читайте також

18-річна донька Юрія Нікітіна та Ольги Горбачової розповіла про життя в Нью-Йорку

18-річна донька Юрія Нікітіна та Ольги Горбачової розповіла про життя в Нью-Йорку

Струнка і надихаюча: солістка гурту KAZKA з'явилася на фестивалі в США

Струнка і надихаюча: солістка гурту KAZKA з'явилася на фестивалі в США

Тарабарова
Попередній матеріал

Народила, але не донечку: Тарабарова на девʼятому місяці третьої вагітності випустила альбом

Потап і Настя Каменських
Наступний матеріал

Потап відповів, чи справді розлучається з Настею Каменських через зраду

Новини партнерів