Макс Барських підписав контракт з Warner Music Poland і випустив новий англомовний трек

Макс Барських
5 Missing Calls стала першою піснею із запланованого англомовного альбому, яку співак випустив на всесвітньо відомому лейблі.

«Ми дуже раді, що фанати почують нову музику від Макса саме завдяки нашій підтримці. 5 Missing Calls — це неймовірна пісня, яка, ми впевнені, приверне увагу слухачів у всьому світі», — зазначив Адріан Чепіхал, генеральний директор Warner Music Poland.

«За останній рік Польща стала другою домівкою майже для кожного українця, який зміг знайти не лише прихисток та безпеку в цій країні, а й перспективи для персонального та культурного розвитку. І я радий, що моя нова музика буде з’являтися на лейблі зі світовим ім’ям. Щиро вдячний за довіру», — коментує співпрацю Макс Барських.

Макс Барських

Прем‘єра нового треку й mood-відео відбулася на YouTube-каналі Барських та присвячена аб‘юзивним стосункам, які артист мав у минулому.

«У пісні 5 Missing Calls я веду діалог зі своїм уявним другом про наболіле. В житті майже кожного з нас трапляються аб’юзивні відносини. І, як правило, їх дуже важко розірвати за власною ініціативою. Саме в такі моменти важливо чути голос друга. У мене дуже теплі стосунки з моїми слухачами, вони для мене друзі, а я для них. Ми завжди можемо і маємо допомагати один одному», — ділиться думками стосовно прем’єри Макс Барських.

Нагадаємо, недавно Макс Барських змінив ім’я і повідомив про початок кар’єри за кордоном.

Читайте також

Макс Барських бездоганною англійською виступив на Billboard MusicCon у США

Макс Барських бездоганною англійською виступив на Billboard MusicCon у США

Макс Барських зворушив промовою в США: «Колишніх українців не буває»

Макс Барських зворушив промовою в США: «Колишніх українців не буває»

Фото: пресслужба

Євген Клопотенко та Володимир Остапчук
Попередній матеріал

Євген Клопотенко та Володимир Остапчук прокоментували стосунки з однією дівчиною

Співачка AngelA
Наступний матеріал

Співачка AngelA: «Відомі артисти сьогодні стали нікому не потрібні в Україні»

Новини партнерів