Ольга Сумська розповіла про спілкування з донькою, яка живе в росії: Це страшний материнський біль

Ольга Сумська
Старша донька Ольги Сумської Тоня Паперна продовжує життя в москві, де у неї чоловік і двоє дітей.

Легендарна українська акторка, народна артистка України Ольга Сумська стала гостею нового випуску програми “Точка опори” на каналі “Дом”. У відвертому інтервʼю з ведучою Світланою Леонтьєвою артистка розповіла про свою головну місію під час повномасштабного вторгнення та зізналася, що було найтяжче та який біль переживає весь цей час через найріднішу людину.

Ольга Сумська зустріла війну у потязі Київ-Дніпро, коли їхала до Дніпра давати виставу. Акторка одразу змінила напрям і повернулася до Києва, де її чекали важкі випробування — 27 лютого померла мама зірки.

Читайте також

Ольга Сумська повідомила про смерть своєї мами. «Хай душа її не бачить вже цього жаху»

Ольга Сумська повідомила про смерть своєї мами. «Хай душа її не бачить вже цього жаху»

Ольга Сумська про смерть Руслани Писанки: «Я шокована. Ми спілкувались два тижні тому»

Ольга Сумська про смерть Руслани Писанки: «Я шокована. Ми спілкувались два тижні тому»

“В перші дні я не могла дістатися її будинку, адже в Києві йшли бої, за якими ми спостерігали з вікна. Я себе так карю, що не змогла її обійняти за ці дні, адже ми щодня з Віталіком приїздили до неї, поспілкуватися, обійняти, привезти продукти, — розповідає акторка Ольга Сумська. — 27-го сталося найстрашніше. Ми не знали, як забрати тіло мами, адже служби не працювали. Я просто кинула пост у Facebook з проханням допомогти, і люди відгукнулися. Низький уклін їм за те, що вони для нас зробили — оформили медичні та юридичні документи онлайн, забрали її”.

Ганна Сумська і Ольга Сумська

Впоратися з болем акторці допомогли люди і спілкування. Спочатку Ольга з родиною була в Києві, а у квітні разом із молодшою донькою поїхала в Італію. Але вже через місяць повернулася додому в надії на роботу в театрі та з новою масштабною метою — допомагати українцям і військовим.

“Зʼявилися фонди, які запропонували мені бути амбасадором, і сьогодні завдяки цим фондам ми знаходимо і передаємо амуніцію, автівки нашим військовим. І ми не зупиняємося, адже зараз це наша найпочесніша місія”, — коментує зірка.

Ольга Сумська і Віталій Борисюк

Ольга Сумська продовжує працювати в театрі, активно волонтерить і разом із чоловіком, актором Віталієм Борисюком дає концерти для військових і тих, хто цього потребує.

Крім того, в інтервʼю зірка зачепила ще одну болючу для неї тему — спілкування з людьми, які продовжують жити в росії. Ольга Сумська зазначає, що там у неї немає друзів, є кілька знайомих, які постійно телефонують їй, намагаються підтримувати стосунки. Та найголовніше — у москві живе її старша донька Антоніна та двоє онуків.

Ольга Сумська з доньками

Ольга Сумська з доньками

“Як ви собі уявляєте, щоб мати не спілкувалася з дитиною? Я завжди намагаюся знайти слова, щоб якось пояснити цю ситуацію, але не знаходжу їх, тому що це страшний материнський біль, — плачучи, розповіла Ольга Сумська. — Там прослуховуються всі розмови. Звісно, телефонувати можна, але говорити стримано. Я просто дивлюся на онуків, як вони ростуть. Не бачила їх вже рік. Ми просто спілкуємося по телефону, я читаю їм українські казки, у них няня з Харкова, яка теж читає їм українською. Тож ми надолужимо хоча б так. Я часто переглядаю те, що нам з донькою пишуть у соціальних мережах, але не можу нічого зробити — це така безпорадність і трагедія”.

Ольга Сумська і її старша дочка Тоня Паперна

Ольга Сумська і її старша дочка Тоня Паперна

Ольга Сумська

Фото: архів журналу Viva!, соцмережі

Раміна Есхакзай
Попередній матеріал

Раміна Есхакзай за три дні зібрала мільйон гривень на дрони у Бахмут

5 найяскравіших стрічок цього сезону
Наступний матеріал

Про кохання та пристрасті: 5 найяскравіших фільмів 2023 року

Новини партнерів