Записуй прощальне відео: участь Полякової у грузинських «Танцях» опинилася під загрозою

Оля Полякова
Співачка ледь встигла на прямий ефір танцювального шоу, повертаючись з фіналу «Голосу країни».

Учора відбувся 4 епізод танцювального шоу грузинських «Танців з зірками», в якому Оля Полякова бере участь як інтернаціональна зірка. Цього тижня співачка разом зі своїм партнером Максом Єжовим вийшла на паркет в образі Солохи та чорта з повісті «Вечори на хуторі біля Диканьки» під супровід пісні Верки Сердючки Dancing Lasha Tumbai. Пара танцювала запальний квікстеп.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Оля Полякова (@polyakovamusic)

Однак за декілька годин до виступу участь співачки опинилася під загрозою. Про це Полякова розповіла на своїй сторінці в Instagram:

“Учора після «Голосу країни» я відразу сіла в машину та поїхала до Кишинева. Але повітряні тривоги, комендантська година і туман зробили так, що я запізнилася на літак. Але, о диво! Мій літак затримали! Я була така щаслива, що вирішила поснідати в аеропорту… і тут мені повідомляють, що рейс ще затримують, тому в Туреччині я не встигаю на наступний літак. Я телефоную продюсерам, а вони говорять: «Ну що ж, тоді записуй прощальне відео. Будеш прощатися, оскільки не встигаєш». А іншого перельоту зі Стамбулу в Тбілісі не було. Ви розумієте?! Але якимось дивом я тут, я прилетіла», — звернулась співачка перед ефіром.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Оля Полякова (@polyakovamusic)

Фото: Viva!

В Україні запустили медіаплатформу на тему «Жінки. Мир. Безпека»
Попередній матеріал

В Україні запустили медіаплатформу на тему «Жінки. Мир. Безпека»

Павло і Марина
Наступний матеріал

Вирішили одружитися в коридорі під час повітряної тривоги: неймовірна історія кохання українців

Новини партнерів