Молода Руслана Писанка і панчлайн від президента Зеленського у новому кліпі Jerry Heil

Jerry Heil
Нова пісня «Кохайтеся, чорнобриві» виникла як ТікТок-забава, щоб підняти настрій собі й українцям, а перетворилася на повноцінний трек.

Це не просто пісня-мем, це мантра кожного українця, слова якої взято з віршів легендарного поета та пророка Тараса Шевченка, що несе за собою потужну соціальну місію. Динаміка та нотки українського колориту у пісні не залишить жодного слухача байдужим. Приємно здивує на початку пісні й панчлайн від президента Володимира Зеленського, зі слів якого й розпочинається трек Jerry Heil.

«Мені здається, у нашій країні ніхто не робить такі потужні панчлайни, як наш президент, який навіть зараз попри свій статус час від часу дозволяє собі жартувати і дуже влучно це робить: під час промов, на засіданнях, на виступах перед Європарламентом. Тому ми взяли і вирізали шматок промови президента, де він звертається до народу України і закликає нас об’єднуватися», — розповіла Jerry Heil.

«У другому куплеті я додала рядок «проросли із чорноземів, бо кохалися у збіжжі». Так ось цю фразу «ми проросли із чорноземів» колись в коментарях написав мені мій підписник, коли я дала клич, щоб написати разом пісню. І ось цей коментар «в’ївся» мені у  пам’ять і, бачите, прожив аж до моменту написання цієї пісні, мабуть, таки чекав свого часу», — каже співачка.

У кліпі до пісні «Кохайтеся, чорнобриві» Jerry Heil використала кадри з фільму «Москаль-чарівник», в якому головну роль зіграла Руслана Писанка.

Читайте також

Чоловік Руслани Писанки вперше розповів про смерть дружини і назвав її діагноз

Чоловік Руслани Писанки вперше розповів про смерть дружини і назвав її діагноз

Чоловік Руслани Писанки –  про її останні дні: «Підфарбовувалась, виходила і посміхалась»

Чоловік Руслани Писанки – про її останні дні: «Підфарбовувалась, виходила і посміхалась»

«Я взяла за мету використовувати матеріали забутих українських кіноматеріалів , щоб відроджувати в пам’яті українців і нагадувати про чудових митців, які зробили внесок в нашу культуру. Коли вирішилося, що пісні «Чорнобриві» бути, я почала пошуки і знайшла кінокартину «Москаль-чарівник» з Русланою Писанкою в головній ролі. Все було ідеально: горда постать незалежної української жінки, дурник-москаль — ніби візуальна трансляція заповіту Шевченка. А за декілька тижнів від початку підготовки ми дізналися про трагедію — Руслани Писанки не стало. Тепер ця відеоробота — це також заклад цінувати своїх геніїв та талантів за життя! Руслана зробила чимало для українського кіно, ми також очікуємо на вихід її останньої, так і не завершеної роботи в кіно «Демони». Цінуймо своє!»

Анна Добриднєва
Попередній матеріал

Анна Добриднєва видала пісню, яку написала разом з дівчинкою з Херсона

Джамала
Наступний матеріал

Чужі люди стали нам сім'єю: Джамала присвятила пісню країнам-сусідам, які допомагають українцям

Новини партнерів