ELLI FEEL: «Мені нецікаво бути схожою на більшість і ставати парадигмою шоу-бізнесу»

ELLI FEEL
Яскрава ELLI FEEL вражає ідеальною зовнішністю, чарівним оксамитовим голосом, що проникає просто в душу, й ніби створена для сцени.

Виразний погляд, граційні пластичні рухи та динамічність постановки, що дозволяє слухати пісню на одному диханні. Щаслива дружина, любляча мама, затята мандрівниця, азартна спортсменка. Але серед численних захоплень ELLI FEEL є найголовніше, що дозволяє реалізувати її основне призначення – викликати в людей прекрасні емоції, налаштовувати на резонансну хвилю захоплення, гордості за країну, свою культуру. Це талант музиканта, виконавця, творця, який не бажає розмінюватися на дрібниці та підлаштовуватися під загальноприйняті стандарти. Про ставлення до музики, вокальної творчості та багато про що інше ми поговорили з ELLI FEEL в ексклюзивному інтерв’ю.

ELLI FEEL

— Незабаром на всіх стрімінгових платформах з’явиться новий трек Crimson dress. Судячи з тизеру, на нього чекає безперечний успіх. Розкажіть про свою нову роботу.

Crimson dress – це трек про світлу та життєрадісну молодість. Я намалювала в ньому звичайну молоду пару, яких можна нарахувати тисячі. Це трек про добрі емоції та юнацькі надії. Я хотіла вкласти в нього ті щирі почуття, які ми всі відчували або відчуваємо в цьому ніжному, наповненому вірою в себе віці. Цей трек – про легкість, про літо та про кохання.

— У вас надзвичайно мелодійний, глибокий голос, яскрава, емоційна манера виконання. З чого починалося ваше захоплення вокалом?

Як і в багатьох творчих дівчаток, моє захоплення вокалом починалося з концертів на стільці перед батьками (усміхається). Пізніше, у школі, я писала вірші. Навчалась у музичній школі, та так її і не закінчила. Були виступи на шкільних концертах, в університеті. Потім – популярне шоу «Х-фактор», що стало своєрідною перевіркою на вірність своїй мрії. І після довгого пошуку грамотної працездатної команди – професійна робота над піснями. Створення серйозного продукту з усіма атрибутами творчого підходу: робота над текстом та музикою, грим, фотосесії, часом виснажливий, але дуже цікавий процес, у якому зусилля багатьох спрямовані на єдиний результат.

— Як би ви назвали жанр, у котрому співаєте?

Я працюю в різних напрямах і дуже люблю експериментувати. Перші сингли були написані в жанрах pop та hip hop. Я готова до всього: trap, indie, rock, готова змішувати різні жанри в одну композицію. Тому що у творчості немає меж. Я в жодному разі не хочу обмежувати себе рамками умовності та загальноприйнятих, часом застарілих класифікацій. Мені нецікаво бути схожою на більшість і ставати «парадигмою шоу-бізнесу».

— Відгуки в Інтернеті про пісні Gravity, Sexy підтверджують, що вони дуже популярні, а кількість ваших шанувальників невпинно зростає. Ви просуваєте свої пісні без лейблу, це принципова позиція?

Що може дати лейбл із того, що я не можу дати собі сама? Я не маю принципової позиції з приводу того, що лейбли – це зло і з ними краще не співпрацювати. Адже коли ти потрапляєш на лейбл, тобі пропонують контракт, а підписувати чи ні – вибір кожного. Я ніколи не розуміла артистів, які підписали контракт. Лейбл уклав у них кошти, сили цілої команди, а потім артист заявляє, що це його музика й це його ім’я.

По-перше, ти міг не підписувати договір, по-друге, завжди можна редагувати документ і приходити до спільного знаменника. Наприклад, запропонувати лейблу договір не на п’ять років, а на сім, але при цьому через сім років ім’я залишиться у тебе. У додаткових угодах до договору можна вносити будь-які виправлення. Головне – треба вміти домовлятися. Звичайно, я за те, щоб усі розлучалися мирно! І, можливо, в майбутньому я відкрию свій лейбл.

ELLI FEEL

— Кажуть, що талановита людина талановита у всьому. Ви дуже харизматична, граціозно танцюєте, стильно одягаєтеся. Камера вас любить. Які ще проєкти у ваших творчих планах?

Усі навички, зокрема й танці, дуже важливі для артиста. Найближчим часом я планую виконувати пісні спільно з іншими артистами. Якими – поки що секрет, потримаємо інтригу. Крім того, нині я працюю над сценаріями кліпів.

ELLI FEEL

Конкретно розкривати свої глобальні плани не буду, тим більше що зараз я нагадую собі чистий аркуш: можливо, завтра знімуся в епізодичній ролі серіалу або в головній ролі у кіно, а післязавтра – створю свій токен. А якщо про найближче майбутнє, то, звичайно, і кліпи, і альбом – над цим я вже серйозно працюю.

ELLI FEEL

EQ.app.Emotional Intelligence
Попередній матеріал

Вони хакнули секрет харизми. Історія українців, які змінюють емоційний клімат планети

Сергій Притула
Наступний матеріал

Притула розповів, як з Міноборони вирішують, куди направити 600 млн грн, зібрані на «Байрактари»

Новини партнерів