Юлія Зорій розповіла про тата-військового і його реакцію на майбутнього зятя Олексія Резнікова

Юлія Зорій
Ведуча «Ранку у Великому Місті» на ICTV розповіла, як її підтримував батько.

19 червня в Україні відзначають День батька. Цього року свято як ніколи особливе, адже безліч сімей розлучені війною, і малеча чекає на своїх татусів удома. Роль батька в житті дитини дуже важлива. Саме він стає першим прикладом чоловічої поведінки. Психологи кажуть, що тато впливає на життя доньки навіть більше, ніж мама. Увага і щира любов забезпечують почуття захищеності та комфорту, впевненості у собі і власних силах до кінця життя. Саме такий тато у Юлії Зорій.

«Він мій великий друг. І так було змалку. Тато мене і малою дуже любив, і зараз теж, я це знаю, відчуваю. У нас, вважаю, особливі стосунки. Він – військовий, і в моєму дитинстві часто був зайнятий на службі в частині. Та коли з’являвся вільний час чи випадав вихідний, завжди намагався провести його зі мною, – згадує телеведуча. – Він готував сніданки, даючи мамі можливість довше поспати, проводжав в садочок чи школу, збирав мені перекус. У мене завжди були з собою бутерброд і яблуко. Однокласники сміялися, що мою парту можна знайти по яблуках на ній. А якось я забула свою сумочку з перекусом удома, і тато прийшов до школи, тихенько покликав однокласницю, попросив передати мені їжу. Щоб я не соромилася, що батько бігає за мною з бутербродами, як за малою дитиною. Бо в 6-7 класі ми зазвичай вважали себе супердорослими й самостійними».

Юлія Зорій з батьком

А ще він не сварив і не карав доньку. 

«Ніколи нічого мені не забороняв, завжди говорив, як з дорослою, пояснював. Якщо пояснень було замало, і я наполягала на своєму, то достатньо було одного його погляду, щоб краще зрозуміти: напевне, він правий, – каже Юлія Зорій. – Але це стосувалося лише питань моєї безпеки – як то піти гуляти допізна або відпроситися на дискотеку. Завжди мав знати, де я, з ким і коли повернуся».

Підтримував тато свою доньку і в будь-яких починаннях. А коли Юля познайомила його з майбутнім зятем Олексієм Резніковим, старшим за неї на 20 років, він сказав лише: «Якщо ти з ним щаслива, то  і я щасливий».

Читайте також

Юлія Зорій відповіла на закиди хейтерів про те, що її шлюб з міністром був за розрахунком

Юлія Зорій відповіла на закиди хейтерів про те, що її шлюб з міністром був за розрахунком

«Кохана, я поїхав на роботу. Він розпочав війну»: ведуча ICTV та дружина міністра оборони Юлія Зорій

«Кохана, я поїхав на роботу. Він розпочав війну»: ведуча ICTV та дружина міністра оборони Юлія Зорій

«Він давав згоду на будь-яку мою ініціативу: хочеш спробувати вступити у театральний в Києві – давай, знайти себе на ТБ у столиці – будь ласка. Це мені дуже допомагало, давало відчуття захищеності, впевненості. Надзвичайно цінні й такі потрібні відчуття, – зізнається ведуча ICTV. – Обожнюю свого тата і дуже вдячна йому за те, що він саме такий».

Юлія Зорій з батьком

Юлія Зорій з батьком

Читайте також

Юлія Зорій про життя з міністром і відмову від чайлд-фрі: «Ми хочемо і будемо мати дітей»

Юлія Зорій про життя з міністром і відмову від чайлд-фрі: «Ми хочемо і будемо мати дітей»

Фото: пресслужба

Ірина Білик
Попередній матеріал

Ірина Білик прокоментувала службу свого ексчоловіка Дмитра Дікусара в ЗСУ

Тарас Цимбалюк
Наступний матеріал

Знову холостяк: актор Тарас Цимбалюк розлучився з дружиною

Новини партнерів