Олена Фроляк розповіла про неймовірний сюрприз для чоловіка: «Сергій реально був приголомшений!»

Олена Фроляк
Повернення відомої телеведучої Олени Фроляк до Києва стало подарунком для її чоловіка.

Відома телеведуча та шеф-редактора “Фактів” на ICTV Олена Фроляк дала відверте інтерв’ю для нового Youtube-каналу Аліни Доротюк і її проєкту “На часі”. У перші дні війни ведуча марафону “Єдині новини” Олена Фроляк евакуювалася на Івано-Франківщину.

“Там робила матеріали для марафону, але, звісно, тем було не так багато, тому що містечко маленьке. Впродовж усього часу перебування там мене щодня супроводжувала одна-єдина думка: “Я завтра поїду”. Я не могла витримувати розлуку з чоловіком, рідної домікою, редакцією, хоча нас дуже добре приймали. Я страшенно рвалася до столиці”, — каже ведуча.

Читайте також

Позитив розповів про стосунки з танцівницею Юлією Сахневич

Позитив розповів про стосунки з танцівницею Юлією Сахневич

Володимир та Олена Зеленські дали спільне інтерв’ю: «2,5 місяці ми не бачилися»

Володимир та Олена Зеленські дали спільне інтерв’ю: «2,5 місяці ми не бачилися»

У розмові Олена зізналася, що чоловік їй не дозволяв повертатися до столиці. Проте, як тільки визволили Київщину, вона вирішила влаштувати йому сюрприз. 

“У нас була традиція: ми щоранку зідзвонювалися. І вже 31 березня, стоячи в заторі на Київ на Одеській трасі, я повимикала радіо в машині, закрила вікна і подзвонила Сергію. Запитала, як справи, як погода. А він відповідає: щось мене так сьогодні накрило, я вже все це не витримую, думаю, що, напевно, скоро дозволю тобі приїхати... І от приїжджаю я на канал, ставлю машину і навіть не підіймаюся в редакцію, бо ж страшенно хочу додому потрапити”, — розповідає Фроляк.

Олена Фроляк з родиною

Олена Фроляк з родиною

Ведуча одразу набрала чоловіка і попросила його вийти, бо нібито з Косова приїхали волонтери і вона спеціально для нього передала копченої ковбаски.

“Я думала, що мою машину він мав би впізнати з мільйона. Тим більше вона червона. Але не так сталося, як гадалося. Він такий йде, придивляється до моєї авітівки, бачить номера АТ (Івано-Франківські), але все одно переконаний, що це волонтери. Я дивлюся на нього з машини, думаю, чому він такий злий, і тут я вже не витримую і вибігаю йому на зустріч… Сергій реально був приголомшений! Він, звісно, був дуже радий, навіть не сподівався, що я так раптово повернуся. І ми одразу сіли і поїхали додому”, — ділиться ведуча.

Читайте також

Телеведуча Олена Фроляк розповіла про романтичне знайомство зі своїм чоловіком

Телеведуча Олена Фроляк розповіла про романтичне знайомство зі своїм чоловіком

Хто Олені Фроляк допомагає не впадати в депресію та ще більше відвертих зізнань ведучої — у повній версії інтерв’ю:

Фото: пресслужба

Ірина Білик
Попередній матеріал

Ірина Білик прокоментувала службу свого ексчоловіка Дмитра Дікусара в ЗСУ

Каннський кінофестиваль 2022
Наступний матеріал

Каннський кінофестиваль 2022: у фокусі Україна

Новини партнерів