Телеведуча Олена Фроляк розповіла про романтичне знайомство зі своїм чоловіком

Олена Фроляк
Найхаризматичніша ведуча українського телебачення Олена Фроляк здала екзамен на відвертість на YouTube-каналі Маші Єфросиніної.

З особливим захопленням шефредакторка “Фактів” на ICTV поділилася тим, як зародилися історія з її чоловіком Сергієм Соловйовим.

“Я тоді тільки приїхала в Київ після BBC. Чомусь дуже схудла в Лондоні за ті місяці, ще й хімічну завивку зробила.  Але потім я потрапила до рук стиліста — мені зробили зачіску, мейкап. Я пройшла проби, мене затвердили. І Соловйов розповідає: “Приходжу раз на випуск. Сидить дівчина красива. Щось розказує так цікаво, старається докричатися до всієї України. Я сів й почав тебе слухати”. І слухає до цих пір”, — розповідає Фроляк.

Олена Фроляк у молодості

Запрошення на перше побачення теж трапилося за цікавих обставин, але не без форс-мажорів:

“Бігаю я по 5-му поверсі нашого адміністративного корпусу, збираюся до своєї подружки в Ізраїль. А він так іде по коридору з камерою і каже: “Що ви постійно кудись бігаєте, куди поспішаєте?”. Я відповідаю: “У відпустку збираюся, до подруги в Ізраїль. Мені потрібно все швиденько оформити”.  І побігли собі далі”.

Олена Фроляк

А коли Олена повернулася до Києва, вони з Сергієм знов зустрілися на тому ж 5-му доленосному поверсі. Майбутній чоловік Фроляк тоді поцікався, як пройшла відпустка:

“А я нічого не знайшла кращого відповісти, як “було так гарно, так цікаво”. І тут Сергій говорить: “Про подорож до Ізраїлю було б чудово розповісти за келихом червоного вина”. Чесно кажучи, мене в цей момент переклинило. Я щось сказала незрозуміле і побігла... Готуюся до ефіру, сиджу і думаю: “Фроляк, ти або дурна або геть дурна. Тобі роблять абсолютно прозорий натяк на побачення”. 

Проте щасливий збіг обставин розставив все по своїх місцях:

“В цей же день я знову біжу на ефір і заскочую в ліфт. Двері майже закриваються і заходить Соловйов. А я стою собі і кажу: якщо ти зараз йому нічого не скажеш, то будеш сама винна. І я видаю: так що ви там казали про келих червоного вина? В цю секунду вже Сергій був шокований і такий каже схвильовано: “Звісно, давайте, хоч завтра”. Ну і от п’ємо вино до цих пір”.

Олена Фроляк і Сергій Соловйов

Олена Фроляк і Сергій Соловйов

Олена Фроляк і Сергій Соловйов з сином

Олена Фроляк поділилася з Машою Єфросиніною власними правилами щасливого подружнього життя і зокрема тим, як за 25 років шлюбу зберегти цей вогник, аби після роботи на тебе чекав чоловік зі смачною вечерею і келихом червоного вина.

Секрети відомої телеведучої звучать так:

  • Основне — мають бути почуття, повага.
  • Потрібно хвалити свого чоловіка.
  • Необхідно радитися з ним.
  • Важливо, щоб чоловік розумів, що він потрібен.

І 5-те правило:

“Мені здається, що на почутті гумору чоловіка тримається наша сім’я, хоча ми і сваримося, і тарілки б’ємо. Він мене називає торпеда. А Сергія я б описала фразою “суета убивает величие”. Але ми прекрасно доповнюємо одне одного”.

Читайте також

Фото: прес-служба

Олена Фроляк
Попередній матеріал

Телеведуча Олена Фроляк розповіла про романтичне знайомство зі своїм чоловіком

Олена Фроляк
Наступний матеріал

Телеведуча Олена Фроляк розповіла про романтичне знайомство зі своїм чоловіком

Новини партнерів