Солістка гурту KAZKA розповіла, що рашисти зробили з її майном: «Розбили машину сокирами»

KAZKA
Олександра Заріцька вже повернулась в Ірпінь. Солістка гурту KAZKA в програмі «Ранок з Україною» каналу «Україна» розповіла, як орки познущались над її майном, і яка небезпека чатувала її в власному будинку.

Олександрі Заріцькій евакуюватись із Київської області допоміг власний батько. В той час він перебував у Макарові, куди спершу зайшли російські війська, тож чоловік зрозумів – Ірпінь буде наступною ціллю орків. Так, кілька місяців Олександра жила далеко від дому, а як тільки Ірпінь звільнили – поїхала, подивитись, в якому стані її майно.

«З того, що мало цінність для мене, нічого не взяли. Фото, картини, які я малювала – це все залишилось. Вкрали досить дивні речі, як на мене, наприклад, сушарку для рушників з ванної кімнати, забрали величезні електричні батареї. Звичайно, перерили всі речі, перелопатили коробки з-під iPhone, мабуть, думали, що там лежать телефони», – розповіла солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька.

Читайте также

Женя Кот назвав імена колег-зрадників, які обрали росію: «Пішли ви в ср*ку!»

Женя Кот назвав імена колег-зрадників, які обрали росію: «Пішли ви в ср*ку!»

Брітні Спірс втратила дитину

Брітні Спірс втратила дитину

І хоча артистка навідалась у будинок, жити там поки не наважується, впевнена – повертатись поки небезпечно, адже Київська область нашпигована мінами.

«Ми залишились там переночувати, а на другий день прийшли сапери. Передивились усе і розповіли нам чимало жахаючих історій. Наприклад, про те, що міни залишають під бачком унітазу, в пральних машинках, у взутті та навіть під матрацами», – поділилась вражаючими прикладами артистка.

Якщо з житлом Заріцької орки обійшлися більш-менш обережно, то автівку, що стояла на вулиці цілою не лишили.

«На одній машині ми виїхали, а іншу залишили під будинком. І чомусь вони вирішили побити її сокирами. Мабуть, через те, що не змогли її угнати – ключів удома не було. Побили добряче і вкрали акумулятор, тож на ремонт доведеться нормально витратитися», – прокоментувала солістка гурту KAZKA.

Казка

Фото: соціальні мережі

Камалія
Предыдущий материал

Камалія святкує 45: як вітають друзі та що подарував їй чоловік-мільярдер на ювілей

День вишиванки
Следующий материал

Емоційне відео до Дня вишиванки 2022 про те, що єднає українців під час війни

Новости партнеров