Санта Дімопулос

Санта Дімопулос
Повне ім'я:
Санта Дімопулос
Дата народження:
21 май 1987 року
Місце народження:
Київ, УРСР, СРСР
Професії:
Співачка, колишня солістка українського жіночого поп-гурту «ВІА Гра» (грудень 2011 — жовтень 2012 року), випускниця третього сезону українського проекту «Фабрика зірок», колишня солістка українського гурту «Сьоме небо», чемпіонка світу з фітнесу (201
Найкращі роботи:
Кліпи "Алло, мам!", "When We Move"; сингли «Торкнися», «When we move», «Втікаю», «Все OK»; у Таїланді здобула титул чемпіонки світу з бодібілдингу та фітнесу
Соцмережі зірок:

Санта Дімопулос не сходить з обкладинок багатьох чоловічих журналів, на яких демонструє ідеальну фігуру та чарівну посмішку. Вперше глядачі дізналися про українську красуню під час її участі у третій українській «Фабриці зірок», продюсером якої була відома співачка Наталія Могилевська.

Перемогу в шоу Санта не здобула, але сподобалася і запам'яталася українським телеглядачам. Новим етапом у кар'єрі співачки стало запрошення до гурту «ВІА-Гра», з якого на той момент пішла Надія Грановська. Але участь Санти у відомому тріо не була довгою, і 2012 року Дімопулос оголосила про те, що починає сольну кар'єру.

Довгий час співачка зустрічалася із шоу-меном Андрієм Джеджулою, від якого у 2008 році народила сина Даніеля. 2012 року вийшла заміж за українського бізнесмена Володимира Самсоненка, але вже через рік пара оголосила про розлучення. Санта Дімопулос приділяє величезну увагу своєму зовнішньому вигляду та підтримці спортивної форми. Дівчина є Чемпіонкою світу з фітнесу.

У листопаді 2016-го Санта стала учасницею нового гурту «Queens», до складу якого також увійшли Ольга Романовська та Тетяна Котова, однак у квітні 2017 року дівчата покинули колектив. 

Новини партнерів