Росія втягує Європу у велику війну: історики та журналісти порівняли кроки Путіна і Гітлера

NEVERAGAIN.MEDIA
Мета проєкту NEVERAGAIN.MEDIA – за допомогою конкретних фактів продемонструвати, що агресія Росії проти України становить реальну загрозу безпеці Європи та всього світу.

Міжнародна група істориків і журналістів Starlight Media створила медіапроєкт NEVERAGAIN.MEDIA, в якому порівняла події в Росії і вчинки Путіна напередодні вторгнення в Україну та ситуацію у фашистській Німеччині й дії Адольфа Гітлера напередодні Другої світової війни. 

Сайт створено трьома мовами. Висновок авторів проєкту NEVERAGAIN.MEDIA невтішний: Путін майже на 100% повторює кроки Гітлера та веде світ до нової глобальної війни. Якщо російський диктатор сьогодні не буде зупинений в Україні, завтра бойові дії охоплять Європу та весь світ.

Проєкт адресований західним медіа, політикам та звичайним громадянам, які не завжди мають можливість системно та об'єктивно проаналізувати події, що відбуваються. Крім того він буде корисним українським дипломатам та професійній спільноті, яка бореться з російськими фейками й дезінформацією. Автори проєкту також сподіваються, що зібрані матеріали дійдуть хоча б до частини громадян Росії, які зараз перебувають під впливом тоталітарної пропаганди так само як 77 років тому німці.

У 1939 році світ не зміг розпізнати план Гітлера і вчасно зупинити цей злочин проти людства. Але зараз план Путіна очевидний. І не можна припустити повторення помилки, яка знову коштуватиме життя десяткам мільйонів людей. Команда NEVERAGAIN.MEDIA закликає міжнародну спільноту усвідомити: якщо західний світ не діятиме, Третя світова війна неминуча.

Існуючі факти необхідно активно поширювати. Стань на правильний бік історії! Використаймо силу свого голосу, щоб вберегти майбутнє. Закликаємо всі ділитися цим сайтом, його фактами та відео в соціальних мережах с хештегами #PutinHitler #StopPutin #Neveragain #NoWWIII

NEVERAGAIN.MEDIA продовжує збір даних. Команда проєкту закликає істориків, журналістів, медіаекспертів зі всього світу долучатися до дослідження й доповнювати його новою інформацією. Пишіть на info.neveragain@gmail.com.

Читайте також

Viva! Польща присвятила номер Україні. На обкладинці перша леді з донькою обіймають президента

Viva! Польща присвятила номер Україні. На обкладинці перша леді з донькою обіймають президента

Військовий ЗСУ потрапив на обкладинку журналу Time

Військовий ЗСУ потрапив на обкладинку журналу Time

© Створено Starlight Media за участі Міністерства культури та інформаційної політики України та  представників інших незалежних медіа України 

Оля Цибульська
Попередній матеріал

Оля Цибульська присвятила пісню закоханим, яких розлучила війна в Україні

Ед Ширан
Наступний матеріал

«Українці, я люблю вас»: Ед Ширан відповів на звернення українського рок-гурту

Новини партнерів