MELOVIN: «Путінський «мирний» режим вбиває моїх друзів та мою націю»

MELOVIN
Співак через війну виїхав до Львова, де записав відео на нову пісню «Не зволікай».

Артист MELOVIN під час воєнних подій, які зараз тривають в Україні, написав пісню «Не зволікай». Композиція передає емоції, які відчуває артист та кожен українець у складний для нашої країни час.

«В ніч з 23 го на 24 лютого я не спав. Я відкрив подарунок від своїх фанатів та збирав великий Lego рояль всю ніч. Перший вибух я почув о 1:53 та написав про це в чат своїй команді. Мене заспокоїли, ніхто цьому не надав значення. О 5:57 другий вибух, від якого почали тремтіти вікна! Ряд сильних вибухів та гучний свист. Я подзвонив команді, це всі чули. Зайшовши в інтернет, ми побачили офіційну інформацію від нашої влади. Інформацію, що почалася війна і Росія відкрила вогонь під виглядом «спеціальної миротворчої місії» для захисту українців. Але це брехня! Нас немає від кого захищати та рятувати! Але ні — вже є! Від агресії Росії! Під ранок ми почали швидко збирати свої речі. Забрав із собою свого кота та о 8 ранку вже виїхали до Львова. Те, що ми бачили на вулиці, не вкладалося у нас в голові! Люди були в паніці, тисячі машин, багатокілометрові затори, черги, щоб заправити машину.

Росія хоче геноциду Українців! Це не мирна операція! Нам не потрібна Росія та її режим! В нас ніколи не було проблем з російською мовою, як вони це кажуть у своїх медіа. Я російськомовна людина, народився в Одесі, навчався в українській школі. Мене ніхто не притісняє! Я люблю свою країну! І мені не потрібен Путінський «мирний» режим. Він вбиває моїх друзів та мою націю!» — сказав артист у зверненні.

Читайте також

Сина та онука Софії Ротару затримано під час спроби втекти за кордон на човні: відео

Сина та онука Софії Ротару затримано під час спроби втекти за кордон на човні: відео

Леонардо ді Капріо, Девід Бекхем, Джоан Роулінг перерахували мільйони доларів для України

Леонардо ді Капріо, Девід Бекхем, Джоан Роулінг перерахували мільйони доларів для України

Перебуваючи у Львівській області, артист відзняв live-відео на пісню «Не зволікай». Цим відео MELOVIN має на мені підняти дух народу.

Фото: Інстаграм 

Дженніфер Еністон
Попередній матеріал

«Ви неймовірні»: Дженніфер Еністон вражена українськими жінками на тлі російського вторгнення

Тіна Кароль
Наступний матеріал

Тіна Кароль засудила українських артистів, які виступали в Росії до війни: «Вам було по*ую»

Новини партнерів