Вакарчук розповів про зміни в особистому житті: «Я дуже щасливий, що в мене є син»

Вакарчук
Музикант розповів про щастя батьківства.

Минулого року Святослав Вакарчук розлучився з дружиною після 20 років стосунків, а згодом вперше став батьком — у нього народився син Іван від нової коханої. Cпівак довгий час не говорив про особисте життя і нарешті розповів про свого первістка. Вакарчук зізнався, що поява сина зробила його життя більш змістовним.

Святослав Вакарчук

«Звичайно, маленькі діти впливають на якісь побутові зміни. Ну й, безумовно, з’явилися певні емоції, яких я не знав раніше. Але в глобальному масштабі з точки зору мого відношення до життя все, як і раніше: люблю музику, людей, прагну жити насиченим життям. Просто завдяки сину моє життя стало більш змістовним», — поділився фронтмен гурту «Океан Ельзи» і тренер шоу «Голос країни-12» Святослав Вакарчук з виданням «Теленеделя».

Інформацію про народження сина Святослав, який зазвичай тримає приватне життя подалі від камер, не приховував:

«Як би я міг це приховати?! Я дуже щасливий, що в мене є син».

Музикант зізнався, що співає сину колискові та навіть планує випустити альбом із ними:

Читайте також

«Навіть хочу записати альбом колискових. Щоправда, син ще дуже маленький, аби вибрати, які йому більше до вподоби. Тому доведеться трохи зачекати», — акцентував Вакарчук.

На питання щодо кризи середнього віку, Вакарчук підкреслив, що після народження дитини у нього відбулась переоцінка цінностей:

«Чесно кажучи, я не зовсім розумію, що це таке. Дехто каже, що криза середнього віку починається в 30 років, дехто — що в 40 чи 50. Але ж не може вона тривати 20 років?! Безумовно, в мене відбулася переоцінка цінностей — це зумовило багато подій в житті. Чи то криза? Не знаю. Я не спеціаліст з цього питання».

Читайте також

Святослав Вакарчук повернувся у тренерське кріслошоу «Голос країни» після п’ятирічної перерви. Своє рішення обумовлює тим, що за цей час прийшла нова музична епоха та молоді артисти, на яких цікаво подивитись, тому він погодився на пропозицію знову стати тренером.

«Пройшов час, змінилися обставини — прийшла нова музична епоха, з’явилося багато талановитих молодих людей. Мені стало цікаво подивитися на них. А команді проєкту, очевидно, було цікаво знову побачити мене в ролі тренера. Тож відмовлятися від такої пропозиції в мене не було причин», — зазначив Вакарчук.  

Щодо майбутніх музичних планів, Вакарчук підтвердив, що у квітні 2022 на слухачів очікує новий альбом «Океан Ельзи», у якому, окрім стандартного звучання гурту, плануються і несподівані треки. Почути нові пісні наживо буде можливість вже 25 червня на великому шоу гурту на стадіоні «Олімпійський». Обіцяють, що це буде цікаво та високотехнологічно.

Святослав Вакарчук

Фото: пресслужба, соцмережі

Наталка Денисенко
Попередній матеріал

«Плануємо п'яте весілля»: Наталка Денисенко знову виходить заміж за Андрія Федінчика

Dzidzio
Наступний матеріал

«Не варто нікуди тікати»: Dzidzio дав поради, що робити у складні для країни часи

Новини партнерів