«Нам, вільним людям, є ким і чим пишатися»: «Беz обмежень» представили альбом і кліп «Вільні люди»

Беz обмежень
Подвійна прем’єра від гурту «Беz обмежень».

19 листопада — подвійна прем’єра від рок-гурту «Беz обмежень». До Дня гідності та свободи популярна група представила свій шостий студійний альбом «Вільні люди». У підтримку нього відбудеться тур Україною, що охопить 100 міст і завершиться на НСК «Олімпійський» 24 серпня 2022 р. А також «Беz обмежень» представили кліп на титульну пісню платівки, що і дала назву альбому.

Платівка «Вільні люди» складається з семи різних за настроєм композицій. Частина з них вже отримала широку популярність, престижні відзнаки у шоу-індустрії країни та стали саундтреками кінострічок. Пісні «Липень», «Героям», «Поклянись. Поцілуй. Обійми» та «ЛітоКамон» були раніше представлені посинглово з відеороботами. В альбомі є абсолютно нові пісні та бонус-композиції — пісня «Героям» білоруською мовою «Беz обмежень» feat. Kozak System & «Скай» & Артур Данієлян.

Звучання нового альбому стало більш атмосферним та різноплановим: тут і рок, і балади, і електронні танцювальні ритми, а також різнопланова вокальна подача Сергія Танчинця, яка захоплює то ліричним виконанням, то мелодійним речитативом. Новий альбом звучить поза межами конкретного музичного жанру, але разом з тим наслідує класичне впізнаване звучання групи, в якому багато струнних інструментів, зустрічаються електронні барабани та синтетичні звуки.

Особливу увагу заслуговує титульна пісня, що й дала назву альбому. «Вільні Люди» — це маніфест сильних, незалежних та вільних духом людей. Вільні люди — не тільки про народ, що живе на незалежній території, а й про особистостей, що мають внутрішню свободу і знають, як бути собою.

Відеоробота на пісню «Вільні люди» — це про 31 рік незалежності, 31 гордість нації. За сюжетом, музиканти «Беz обмежень» виконують пісню, а позаду них величезний екран, 20х10 метрів. На екрані показано відео та фотохроніки видатних людей та подій України, серед них: Андрій Шевченко, Валерій Лобановський, Кузьма Скрябін, Святослав Вакарчук, Ліна Костенко, Сергій Бубка, Георгій Гонгадзе, Небесна Сотня, Ан-225 «Мрія». Це далеко не повний перелік.

«Ідею згенерували ми у трьох: я, мій партнер та генеральний продюсер «Беz обмежень» Олег Ходачук, а також наш друг — режисер Влад Разіховський, з яким ми вже багато працювали раніше. Відеоробота лаконічна, але водночас глибока за емоціями та змістом. Ми виписали імена, події, факти, які ми хотіли бачити у цьому відео. Тих, хто надихав, на нашу думку, мільйони людей своїми вчинками. Події, що згуртували навколо себе і стали ключовими в історії нашої держави. Зібрали тих, хто проявив свою силу волі, щоб зробити Україну кращою, хто прославляв та прославляє її на світовій арені.

Не буду приховувати, було складно обмежитися і скласти перелік з 31-го, бо Україна сильна та багата на яскравих, талановитих та героїчних людей. Нам, вільним людям, є ким і чим пишатися. Але це наш вибір, ми так відчуваємо», — поділився лідер гурту Сергій Танчинець.

Нагадаємо, тур Україною у підтримку альбому «Вільні люди» охопить сто міст та містечок, від Заходу до Сходу і починається з січня 2022 року. Завершиться він концертом на НСК Олімпійський, який відбудеться 24 серпня 2022 року — у День Незалежності України. Шанувальників «Беz обмежень», окрім нового альбому, чекає розширена музична програма, найкраще та надсучасне в Україні технічне обладнання сцени та оновлене візуальне шоу. Незмінними будуть на концертах лише свобода емоцій і знайома щирість почуттів, романтичний та драйвовий рок для вільних українців.

Фото: прес-служба

Настя Каменских и Вася Демчук
Предыдущий материал

«Меня зацепил его голос»: Настя Каменских удивила неожиданной коллаборацией со звездой TikTok

Анна Тринчер
Следующий материал

Анна Тринчер расплакалась в прямом эфире: семья не поддерживает ее замужество

Новости партнеров