Jerry Heil випадково виклала оголені фото Анни Трінчер

Jerry Heil и Анна Тринчер
«Я не можу в це повірити!» — в мережі розгорівся скандал через фото відомої блогерки в стилі «ню».

Інцидент стався увечері 14 липня. Підписники Jerry Heil в Instagram помітили, що у співачки в сторіз з’явився дивний скріншот. На ньому можна розгледіти кадри з доволі відвертої фотосесії Анни Трінчер — співачки, блогерки та зірки серіалу «Школа». Судячи з усього, Трінчер поділилася знімками з Jerry Heil у їхньому приватному листуванні в месенджері. Jerry виклала скріншот цієї переписки випадково: без будь-яких коментарів та підписів, дуже швидко він був видалений. Але підписники встигли це помітити та зробити власні скріншоти, які почали «гуляти» мережею.

Читайте также

Вслед за Melovin’ом: Потап и Позитив публично поцеловались

Вслед за Melovin’ом: Потап и Позитив публично поцеловались

Певца MELOVIN’а застукали в Одессе во время поцелуев с участницей «Супер Топ-модели по-украински»

Певца MELOVIN’а застукали в Одессе во время поцелуев с участницей «Супер Топ-модели по-украински»

Далі Jerry Heil виклала відео, в якому публічно вибачилась і в першу чергу перед Анною, і перед шанувальниками творчості дівчат, які побачили те, що не призначалося для сторонніх очей. Співачка пояснила «злив» фотографій банальною неуважністю. За словами Jerry, вона хотіла щось виставити у сторіз, потім передумала і згорнула мобільний додаток, не помітивши при цьому, що обрала для публікації в сторіз останнє фото в галереї телефону — той самий скандальний скріншот.

Переписка Jerry Heil и Анны Тринчер

Анна Трінчер дуже емоційно відреагувала на цю ситуацію. Незважаючи на вибачення з боку Jerry Heil, Трінчер виставила відео, де вона плаче і каже, що просто не може в це повірити. Підписники Jerry Heil і Трінчер активно обговорюють цю ситуацію в мережі: невже дівчата, які до цього підтримували дружні стосунки, тепер жорстко посварились між собою і не будуть спілкуватись?

Голая Jerry Heil в телефоне Анны Тринчер

Фото: Instagram

Анатолий Анатолич и его беременная жена Юла
Предыдущий материал

За несколько дней до родов: Анатолий Анатолич подарил беременной жене автомобиль за $200 000

Максим Чмерковский
Следующий материал

Неожиданно! Экс-Холостяк Максим Чмерковский возвращается в Украину

Новости партнеров