Тестостерон і голі торси: Влад Яма і Тарас Цимбалюк показали, чим би займалися, якби не шоу-бізнес

Тарас Цимбалюк
Влад Яма став фізруком, а Тарас Цимбалюк — пожежником. Зірки взяли участь у фотопроєкті «Якби не шоу-бізнес».

Хореограф Влад Яма у дитинстві мріяв стати вчителем фізкультури, і попри те, що танцівник все ж таки отримав освіту вчителя фізичного культури, бажання зірки здійснилося тільки через три десятки років — саме на фотосесії.

«Я відчув себе справжнім вчителем, адже мені вдалося і посвистіти, і покричати — як це роблять робити фізруки. До того ж я відчув той самий трепет при вході до спортзали, який я відчував щоразу на початку уроку фізкультури. Я вважаю, що ця професія дуже недооцінена. Ми довіряємо фізрукам життя, здоров’я, розвиток своїх дітей. Бути фізруком — це круто!» — поділився враженнями суддя телепроєкту «Танці з зірками».

Влад Яма

Влад Яма і Тарас Цимбалюк змінили професію й показали себе у всій красі

Ще одна дитяча мрія втілилася на полотні і у Тараса Цимбалюка — актор приміряв на себе образ рятувальника. З оголеним торсом, з маленьким кошеням у руках та на фоні пожежної автівки — на фотосесії цього артиста було максимально жарко!

«З дитинства мене завжди цікавила та конструкція машини, коли з неї витягується якийсь шланг та ллється вода. Я знав, що пожежники — це герої, які рятують людей, тому ця ідея мені й імпонувала», — розповів Тарас Цимбалюк.  

Тарас Цимбалюк

Ексклюзивними фотографіями та відео бекстейджу зйомки фотопроєкту «Якби не шоу-бізнес» поділилися організатори.

Фотопроєкт «Якби не шоу-бізнес» — це соціально-орієнтований месседж до молоді, яка в пошуках себе. У сучасному світі соцмереж дуже розвинута пропаганда розвитку себе як публічної людини. Актори, співаки, блогери, ведучі своєю участю у цьому фотопроєкті демонструють, що є такі професії, які не на слуху у соцмережах і не ведуть за собою мільйони підписників, але вони вкрай важливі для формування майбутнього здорового суспільства. У такому повноцінному суспільстві кожен знаходить себе, своє місце і свою справу — не ту, яка просто модна, а до якої є хист і лежить душа.

Результатом проєкту у червні планується фотовиставка, де на світлинах зірки постануть в образі професій, про які вони мріяли у дитинстві. На фотовиставку будуть запрошені всі герої проєкту, серед яких Злата Огнєвіч, Влад Яма, Павло Зібров, Віктор Павлік, Тарас Цимбалюк й інші.

Читайте также

Премія Viva! Awards «Далі буде»: переможці та зіркові гості події

Премія Viva! Awards «Далі буде»: переможці та зіркові гості події

Viva! Awards 2021: самые эффектные наряды вечеринки

Viva! Awards 2021: самые эффектные наряды вечеринки

Камалия и ее муж Мохаммад Захур с детьми
Предыдущий материал

Камалия отмечает 44-летие: 5 эксклюзивных фактов о жене миллиардера Мохаммада Захура

Наоми Кэмпбелл
Следующий материал

Вот так новость: Наоми Кэмпбелл впервые стала мамой в 50 лет

Новости партнеров