Відносини Ганни Трінчер та Богдана Осадчука зародилися під час зйомок серіалу «Школа» для «1+1», а остаточно сформувалися на шоу «Голос країни-8», де Аня дійшла до фіналу. Їхні мами стали найкращими подружками, родини багато подорожували разом, а Ганна Трінчер та Богдан Осадчук бачилися щодня. У програмі «ЖВЛ» Аня розповіла, що вони з Богданом розійшлися ще до нового 2020 року:
«Це було моє перше шалене кохання. Я була закохана до нестями. Богдан був для мене не лише хлопцем, він узяв на себе функції чоловіка у сім'ї».
Богдан тривалий час був для Ані головним чоловіком, адже, як відомо, рідний батько пішов із сім'ї, коли дівчинці було одинадцять.
![Анна Тринчер и Богдан Осадчук больше не вместе](https://viva.ua/storage/shares/2020_01_02/5e8f37cdf3995.jpg)
Зірка зізнається, що минуло вже багато місяців із розставання, але емоції досі не вщухли. Анна Трінчер пояснює розрив пари тим, що вони ще не дуже дорослі і в якийсь момент зрозуміли, що дуже різні:
«Ми мали весільну фотосесію для одного журналу. І тоді бурхливо обговорювали, що Богдан мені зробив пропозицію. Але нічого він не зробив за 2 роки. Якоїсь миті стався розкол, я досі не можу знайти причини. Ми часто сварилися на рівному місці, а коли я згадую через що, то хочеться сміятися. Наприклад, ми були у Болгарії, і не спілкувалися три дні. Все через валізу, яка лежала на певному місці і дратувала цим Богдана, а я принципово не хотіла його переставляти».
Незважаючи на те, що Ганна Трінчер та Богдан Осадчук розлучилися, їм вдалося зберегти добрі стосунки.
Фото: пресс-служба Анни Трінчер